Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, válaszolnátok lécci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, válaszolnátok lécci néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Van olyan lány, akit kifejezetten nem bírtok? Miért? Mi tesz a szemetekben egy lányt "gázzá"? Külső és belső tulajdonságot is írjatok! Illetve ha valaki elismerten "a gáz", ebből a szerepből hogy lehet kikerülni?

Ha valaki inkább magának való, kevés barátja van, nem oldódik könnyen, azt megvetitek?



2016. szept. 10. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Van, mert egy paraszt. Ha k*rváskodik, az már eléggé gáz. Átlagos kinézettel megvagyok elégedve, átlagos belső tulajdonságokkal is. Elég nehezen. Meg.
2016. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI!
2016. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Camorri ***** válasza:
72%

Igen van. Pl: drogoznak, cigiznek. Ezeket ki nem állhatom. Akkor azokat se szeretem akiken átment a fél város. Gumicsizmás csajokat se kedvelem.

Attól hogy magadnakvaló vagy, meg hogy nem oldódsz könnyen az nem gond. Csak ha netán valakinek a barátnője leszel, akkor neki azért normál ütemben (normál itt a saját ütemed) nyílj meg.

2016. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. szept. 10. 22:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Kettes ez a léccire vonatkozik? Drága vagy, hogy felhívtad rá a figyelmem, köszönöm. (Nem mintha ez eleve egy szleng szó lenne, amire még nincs helyesírási szabály..)
2016. szept. 10. 22:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ha kettesben vagyok vkivel, vagy kisebb társaságban, ahol mindenki új mindenkinek, akkor tudok oldódni, laza vagyok, minden. De ha pl új osztályba kerülnék, akik ugye ismerik már egymást.. Na oda nem tudnék beilleszkedni, bármennyire is tudom a józan eszemmel, hogy mi ilyenkor a forgatókönyv.
2016. szept. 10. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon kikelek magamból ha okoskodik...közben amzugy buta mint a seggem... utálom ha non stop kepeket tesznek ki...es akkor is mosolyognak a kepeken ha amugy depisek belül...nem birom a kamukat meg a ribiket...
2016. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy nem bízhatok benne. Ha tudom, hogy rosszat akar nekem. Volt már ilyen. Amúgy is bizalmatlan figura vagyok, ha valaki elárul, akkor soká tudok akárkire is úgy tekinteni, hogy"Hú ez biztos ki akar cseszni velem". Tehát a legfontosabb, a hűség. Lehetsz zárkózott, de lehessen benned bízni is. És ez most tökmindegy, hogy haver nő, vagy barátnő..
2016. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!