Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, végzős gimnazista, és idén váltottam iskolát. Az új osztályomban van egy lány, aki szintén idén jött ide, és már a nyitótábortól kezdve annyira egy hullámhosszon vagyunk, mint én még soha semmilyen lánnyal: órákon át beszélgetünk megszakítás nélkül, ha együtt vagyunk mintha lebegnék a föld fölött - és visszahallottam, hogy ő is ugyanígy van ezzel.


A baj az, hogy a lány egyáltalán nem képes kimutatni az érzéseit, és én ezzel nem tudok mit kezdeni.


Ezt el is mondta nekem: sosem volt még barátja, mert hiába voltak fiúk akiknek tetszett, és ezt tudta is, nem tudta kifejezni nekik az érzéseit, eltaszította őket magától - és maga sem tudja miért.


Egyik este úgy 2 hete szokásos módon együtt hazamentünk, de mielőtt elköszöntünk úgy döntöttünk, beülünk egy helyre ketten. Először csak egy-másfél óráról volt szó, mert neki valami dolga volt, de ebből az lett, hogy 6 órán át voltunk együtt, és nagyon jól éreztük magunkat. Valahogy szóba jött, hogy neki milyen pasi tetszene - konkrétan leírt engem, egy dolgot leszámítva: hozzátette, hogy nagyon fontos neki a hűség, nem bírná ki ha megcsalnák. Sajnos az egyik barátnője egyben az előző barátnőmé is, és tőle bizony még régebben megtudta, hogy kavartam 1-2 lánnyal amikor még együtt voltunk (bár már nagyon a végét járta a kapcsolatunk) az exemmel. Azt viszont szintén tudja, hogy ez oda-vissza ment, és én csak azután tettem ilyet, miután megtudtam az exemről is, hogy miket csinált. Egyébként is nagyon elegünk volt már egymásból. Sosem tennék ilyet olyan lánnyal, aki tényleg fontos nekem, és hűséges hozzám.

Azon a héten aztán kicsit máshogy is voltak köztünk a dolgok, kezdtünk összemelegedni. Ezután megváltozott minden.


A következő héten teljesen máshogy kezdett el viselkedni. Távolságtartóbb lett, előző héten még ő maga mondta hogy mindenképpen ismételjük meg ezt az estét, de amikor rákérdeztem pár nappal később hogy van-e kedve mostanában ehhez, kitérő választ adott. Azóta néha úgy viselkedik, mintha érdeklődne irántam, de sosem annyira egyértelműen, néha meg kifejezetten távolságtartó. Nem tudom ezt mire vélni.


Őszintén szólva sosem éreztem még ilyet, mint iránta. Annyira egy húron pendülünk, hogy szinte energiával tölt fel, amikor együtt vagyunk, és ezzel úgy látom, ő is így van, mindig fülig ér a szája ha kettesben vagyunk. Viszont mégis azt érzem, hogy van valamilyen taszítás irányából, ami annyira erős, hogy nem merek egyáltalán kezdeményezni. Már csak azért sem, mert osztálytársam még hónapokig, egy visszautasítás után nem bírnám idegileg, ha bámulhatnám minden nap (volt már erre példa, még egyszer biztos hogy nem).


Ti mit tennétek? Egyszerre érzem úgy, hogy másfelé kéne néznem, mert felesleges próbálnom megmászni ezt a hatalmas védőfalat amivel körülveszi magát, de közben még mindig azt érzem, hogy ezzel a lánnyal valami egészen különleges kapcsolat van közöttünk. Teljesen tanácstalan vagyok.



2016. okt. 23. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd.fel, hogy táncoljatol együtt a szalagavatón. Én kideríteném mi a szeretetnyelve, és olyan féle gesztusokat tennék felé.De én a helyedben szimplán megcsókolnám hazafelé.
2016. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az. Volt már sok lánnyal élményem, sosem csináltam annyira nagy dolgot a kezdeményezésből, legyen az csók vagy bármi, de vele szinte biztosan úgy érzem, hogy meghátrálna, ha pl. megpróbálnám megcsókolni.


Táncra felkértem, de sajnos lesérültem, ezért benne sem leszek a szalagavató táncban. Pedig együtt táncoltunk volna.

2016. okt. 23. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt mondom amit a barátom mond, reméli kielégítő választ ad...

Az olyan lányra igazán vigyázni kell aki ilyen komolysággal keres kapcsolatot és nem csak "kell egy pasi" hozzáállása van.

Neked abból a szempontból van szerencséd hogy jól kijöttök és emiatt és az együtt töltött idő miatt kialakultak érzések irántad de ahoz, hogy ezmélyüljön igazán odaadónak kell lenned.

Nem te vagy az aki követeléseket támaszthat bármilyen hideg reakciót is ad, mert azzal elronthatod az egészet.

Makacsságnak helye sem lehet, semmi sértődésnek és IDŐ!!

Nem szabad sürgetned semmit, gondoljuk mèg a szűz így végképp.

Ha úgy érzi, hogy végül nem te leszel akkor se dühöngj. Akkor más út van számotokra kijelölve.

Viszont amíg lehet próbáld tudatni vele, hogy te jelented neki a világot persze csak ha tényleg elég komolyak a szándékaid.

Valld meg bűnként parázna cselekedeited.(zsidó a haverom-a tizparancs mestere)

Beszélj erről sokat, mennyire hamar elmúltak a kalandok s mennyire szükséged van egy olyan lányra aki mellett töbször ébredhetsz fel mint 100 másikkal.

Küldj neki egy sms-t hajnal körül, hogy sulina menet megölelheted-e. Vehetsz-e neki valamit reggelire...figyelj rá.

Az életben sokszor nekúnk kell megtenni az első lépést, a bizalom úgy alakul majd ki ha a tudtára adod, hogy nem akarsz többé hibázni, hűséges akarsz maradni és hálás leszel minden kimosot szennyesért...

Nézzetek együtt filmeket..az Angol beteg pont nektek való...elemezétek ki együtt, miben más a véleményetek.

Ismerd meg alaposan, szereti-e az esőt, a palacsintáról amit sütsz neki eszébe jut-e valami régi gyerekkori emlék.

Küzd le a távolságokat köztetek de ne úgy, hogy hegyeket próbálsz megmozgatni hanem, hogy ha beteg vagy akkor is meglátogatod valahogy.

A pásztor nem azért kapja a botját, hogy megverje a bárányt hanem, hogy kihúzza a mocsárból.

Mentsd ki te is abból a lápból melybe az irántad érzett kételyek, a te bűnös cseleketeid termette romlott gyümölcs vezette.


Na errol rnnyit en amugy fel se fogom ezeket, bocs ha túl bolcs a haverom.

En nem adok tanacsot mert felhuztam magam egy egesz napos vita kapcsan.

Remelem azert segotett na szeba

2016. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizonytalan veled, de lehet hogy tetszel neki. Ha tényleg akarod, nyerd meg magadnak, próbáld meggyőzni, hogy te is húséges vagy.
2016. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az eddigieknek köszönöm, ment a zöld kéz. :)
2016. okt. 25. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Megcsalalásra nem megcsalás a válasz... A lány viselkedése miatt pedig nem csodálkozom, hogy nem tudod mire vélni, de szerintem tisztázzátok le, hogy most mi a helyzet, mi is történt.
2016. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!