Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam a barátnőmnek szokott írogatni, már találkoztak is és a fiú egyértelműen többet akar barátságnál.Egyébként rendes srác.Mégis többször előfordult már, hogy engem nézett. Nem hinném, hogy csak beképzeltem. Ma például arra néztem amerre ő ült, gondolom azt hihette, hogy őt nézem és felém fordult. Egy másik osztálytársamnak barátnője is van, de néha ő is nézni szokott. Nem túl gyakran, csak annyira, hogy feltűnjön. :P 15/L

2016. okt. 26. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznek rád az emberek? Lehet furcsa, de valahova nézni kell. Én is szoktam osztályba random bámulni. Aztán ha véletlen pont feléd bámulok akk így jártál. Általában ha odanéz az illető inkább elfordítja az ember a fejét, nehogy azt higgye a másik hogy megbámulják.
2016. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se hülye (remélem), sem pedig vak. Nem úgy tűnt, mintha csak elbambult volna. :D
2016. okt. 26. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok tombolnak. 15évesen a legyet röptébe is megdugtam volna. Simán felállt, ha akar egy átlagosnál kicsit csinosabb lányt láttam felszállni a buszra.


Az, hogy az összes fiú miért néz, nem tudhatjuk, de az az EGY, akiről valóban szól a kérdés (és ez nem némi alapon működik, mert a többi nem úgy néz rád), az az EGY valószínűleg szimpatikus neked is és te is neki, mert felfigyeltek egymásra.


Remélem segített a válasz.

2016. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsici:D ***** válasza:
60%
Én szoktam a falat nézni hosszú percekig, akár negyed óráig is, pedig sem szexuális, sem érzelmi kapcsolatot nem éreztem iránta. Biztos én vagyok a gyökér, valamit jelentenie kellett. Nem azt mondom, jó kis fal, függőlegesen áll, szép fehér, minden megvan benne ami egy falnak kell. De ez van
2016. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

15-17 éves fiúk csak b.s.ni akarnak minél többet minél többel. Tehát ezért nézeget. Beindult a fantáziája. Ha te is akarod csak füttyents neki és a kis b.s.ogép elintéz.

De ha nem, legyél vele kicsit b..ko és nem fog többet nézegetni.

Ne feledd, közép út nem igazán jellemző a fiúknál ebben a korban.

2016. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 csak utána sokan le is könnyűvérű-zik a másikat hála helyett. :(

Úgyhogy ez az oda vetem magam viselkedést nem ajánlom. Inkább ismerkedjetek meg rendesen előbb.

2016. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!