Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Mit csináljak? 18 éves...

Fiúk! Mit csináljak? 18 éves lány vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy haverom az osztályban (legyen a neve K) akivel tavaly óta jóban vagyok. Neki a legjobb barátja (legyen a neve Á) átjött egy másik iskolából a mi osztályunkba. Elején vele jól megvoltam (állandóan nyaggatott, h jelöljem be facen, viberen, adjam meg a számom stb.). K-val rengeteget beszélgetünk, és nevetgéltünk, ugrattuk egymást, és észre vettem, h ez Á-nak nem tetszik, azóta olyan fura. Valamelyik nap hazavittem Á-nak a sálját, mert megtetszett, és gondoltam megviccelem, amire nagyon megharagudott (pedig ki is mostam). Majd másnap gyakorlat volt, és főznünk kellett. K-val megbeszéltük, h együtt főzünk, erre Á megharagudott, mert ő akart K-val főzni. Most már elég flegma velem, viszont mikor járok utána szinte minden szünetben, h ne haragudjon, nem tudtam h K-val akar főzni, akkor mosolyog, de nem hallgat meg. Elment tőlem, és mosolyogva bement a fiú wc-be, mert így azt gondolta, h leráz, de én utána mentem a wc-be, és erre ell kezdett nevetni, majd kitessékelt a wc-ből. Akkor most mit csináljak?
2015. okt. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis mivel mit csinálj?
2015. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd békén nem kell a flegma királlyal foglalkozni
2015. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy, mit tegyek, hogy komolyan vegyen? Mert ahányszor odamegyek, h beszéljek vele, mindig ott hagy, de közben meg mosolyog. Nem értem.
2015. okt. 15. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom rohadtul tetszel neki, de fáj neki, Karcsival lógsz helyette s azt hiszi mennyire bírjátok egymást csak mert jól megvagytok.

Kérd meg Karcsit beszéljen vele, mi a baja. Ha már veled nem hajlandó szóba állni.

Amíg nem kommunikatív, ne foglalkozz vele.

2015. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivan? Honnan tudod a nevét? Osztálytársam vagy?
2015. okt. 15. 20:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, h ki vagy, de a lényeg, h 100%, h nem tetszek neki! Különben nem lenne velem ilyen. Viberen se ír vissza. Magasról tesz rám :D De nem foglalkozok vele. Ha ezt akarja...
2015. okt. 15. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg neked tetszik Ádám. Ha nem tetszik akkor meg miért mászkálsz utána? Csaknem azért, mert megsértetted kicsi lelkét, jajj belene haljon.
2015. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1. Nem Ádámnak hívják.

2. Azért megyek utána, h beszéljek vele, h mi a problémája velem.

2015. okt. 16. 03:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszek neki. Mikor mellé ültem, helyet cserélt a haverommal
2015. okt. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!