Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak nagyon nincsen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nagyon nincsen önbizalma, akkor az elég nagy hátrány lehet a csajoknál?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez az egyik alapvető dolog amit egy lány megnéz egy srácon, az első kommunikáció alkalmával.
2016. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az első alkalommal, ha kiderült ez, akkor később lehetne valahogyan kompenzálni? (Azóta még nem találkoztam vele és sehogy sem tudtam vele beszélni.)
2016. okt. 27. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:
A legjobb az ha ebből tanulsz. Jól tetted hiszen rájöttél, hogy ez probléma. Legközelebbre érdemes keresni olyan lehetőségeket, amivel megoldhatod az önbizalomhiányt. Keress olyan tevékenységeket amiben sikerélményeket tudsz szerezni kemény munkával és hatalmas lesz az önbizalmad.
2016. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kitartás és a későbbi több magabiztossággal ezt el tudná valahogyan felejteni?
2016. okt. 27. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Csak úgy tudod meg ha erőt gyűjtesz és cselekszel.
2016. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tini korban még nem annyira lényeges szempont a magabiztos fellépés. Ilyenkor sokszor az aranyos, cukipofa fiúk a nyerők. Persze jó lenne tudni, hogy hány évesek vagytok.
2016. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő 17/l, én 20/f.
2016. okt. 28. 08:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ebben az életkorban már illő lenne férfias attitűdökkel operálni. Abba pedig vastagon beletartozik a magabiztos fellépés.
2016. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs onbizalmam meg most sem, elkezdtem sportolni is, hogy majd az ad sikerelmenyt, az adott sportban van is mert szinte mindenkit le tudok gyozni de a lanyoknal ugyanugy egy kis senki vagyok ugy erzem. Szerintem rajtam mar nem is lehet segiteni mivel 19 vagyok.
2016. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pacsi, kedves utolsó😂 Én nem sportolok, ahhoz túlságosan is lusta lennék. De zenélek, írok verseket és elvileg jól főzök. Bár nekem még ezekben sincs önbizalmam. Ha kell, határozott tudok lenni, ha mondjuk egy csaj havernak kell segíteni. Meg bárki előtt tudok hülyéskedni vagy komolyan beszélni. De ha tudom, hogy egy ideje bejön egy csaj, akkor sosem mertem megszólalni vagy határozottnak lenni.
2016. okt. 29. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!