Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódóbb lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb lányként mennyi az esélyem hogy lesz barátom?

Figyelt kérdés
17/l
2016. okt. 28. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

hogy érted? százalékban ? meg mit értesz az alatt, hogy visszahúzódó .. gondolom nem azt, hogyha hozzád szól egy fiú akkor sírva fakadsz reflexből vagy elfutsz ...

az meg, hogy nem kéreted magad, meg tekergeted mindenkinek a p****csádat már bocsánat, mint a korosztályod nagyátlaga, szerintem még növeli is az esélyeid ... ha nem annak, hogy egyből lesz barátod, de annak igen, hogy ha lesz, akkor az egy normális tartalmas kapcsolat lesz

2016. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem vagyok az a piálós,cigizős bulizós típús
2016. okt. 28. 21:53
 3/17 A kérdező kommentje:
és nem is viselkedek úgy mint egy r***nc
2016. okt. 28. 21:53
 4/17 bit123bit ***** válasza:
100%
Ebben a társadalomban már kevés, mert már az ilyen lányokat sokszor ki használják, vagy piszkálják sajnos. De idővel biztos lesz barátod, mert vannak a világban rendes, és normális fiúk is akik tudnak szeretni is. 17/F
2016. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok minden mástól is függ. Mennyire vagy vicces, mennyire vagy attraktív, mennyire vagy élettel teli, mennyire vagy vidám, mennyire érzed jól magad a bőrödben, mennyire vagy igényes, mennyire vagy lelkes, kíváncsi, nyitott az újra, mennyire vagy kommunikatív, és mennyire vagy nyitott a másik mondandójára is.(ez lényegi dolog, ismerek egy olyan emberkét, aki reggeltől estig csak a saját életéről fecsegne, minden témában talál saját magára példát, és másról se beszélne, ez ritka irritáló egy dolog) És a többi..
2016. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#4-es és kérdező, csak azt a lányt lehet kihasználni aki hagyja. Ahhoz hogy ne hagyja egy lány kell nyilvánvalóan az önbizalom, azzal a birtokában nem lehet kihasználni senkit:)
2016. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Jávor Dávid ***** válasza:
57%
Kevés cica itt mindenkinek bele kell adnia vmit mert h a nélkül nem lesz semmi ha te sem csin semmit
2016. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Merrefelé laksz?
2016. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan ilyen lányt keresek, nálam jó esélyed lenne. De ha azt vesszük, hogy manapság mi a "menő" akkor nem sok. De maradj meg olyannak, amilyen vagy, mert van olyan fiú, mint mondjuk én is, akinek az ilyen lányok jönnek be.

17/F

2016. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én járok alkalmanként szórakozó helyekre, de pont olyan fajta lányt keresek, mint te. A kérdés hogy hol kell keresni az ilyen lányokat kedves kérdező ?:D Tényleg nagyon érdekelne, mert nekem mindig itt volt a probléma.
2016. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!