Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszahúzódóbb lányként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb lányként, ha nem vagyok valami feltűnő jelenség, már nem is lesz soha az életben barátom?

Figyelt kérdés

a feltűnő jelenség alatt azt értem, hogy nem vagyok kirívó szépség, inkább átlagosan csúnya, meg úgy általában semmiben nem vagyok jó, szóval semmilyen úton nem vesznek észre az emberek.

és ez a háttérben maradás abból fakadhat szerintem, hogy már elég sok emberben csalódtam, ráadásul a negatív dolgokat MINDIG magamra veszem, és olyan ember vagyok, akinek ha mondanak valami pozitív dolgot, pl. Jó a hajad, vagy valami, azt egyből úgy veszem, hogy csak udvariasságból mondják, vagy szánalomból, esetlen ironikusan és igazából az ellenkezőjét gondolja és jót röhög magában, hogy "Ez a lúzer még el is hitte, jajj de szánalmas"

és gondolom nem meglepő, hogy az önbizalmam -∞ és nem merek odamenni másokhoz, egyrészt mert félek az elutasítástól, másrészt mert az megint annyira szánalmas már, amikor egy lánynak kell azért küzdenie, hogy végre vegye más észre valaki...

így már sosem lesz barátom?

16l


2013. okt. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Dr Csernus, a csodadoki (van megoldas a problemadra) :)
2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyem meg a szíved, de édes vagy!

Ha gondolod beszélgetek veled és mondok némi jó tanácsot priviben.

2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16 évesen arra gondolni, hogy "soha" még kicsit túlzás, majd eljön az ideje. Nem neked kell kezdeményezni.
2013. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is az önértékelésedet és az önbizalmadat kellene rendbetenned. Egyébként meg nem hinném, hogy átlagosan csúnya vagy, legalábbis az átlagos (vagy magukat annak gondoló!) lányok is lehetnek szépek és SZEXIK. Volt egy lány ismerősöm, nagyon visszahúzódó természet volt, és lehet, hogy a többség átlagosnak látta, de én egyszerűen gyönyörűnek találtam őt, csak nem mondtam el neki. :( Mondjuk lehet, hogy van valamiféle depresszív hajlamod, akkor ezt sem árt "kiiktatnod". És az is fontos, hogy jó értelemben véve hívd fel magadra a figyelmet.
2013. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok,18eves ,lesz baratod nyugi:)

Valakinek pont igy fogsz kelleni:)

2013. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"hasonló" vagyok csak fiúba!!!
2013. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

4/6: hogy érted, hogy kiiktatnom? mármint azt hittem, az ilyen depresszív hajlam az úgy...jön, és az a személyiséged része úgymond, szóval azt hogy iktassam ki?

2013. okt. 29. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megszüntetni valószínűleg sose fogod, de tudsz normálisan élni. Igaz, ez a helyzet súlyosságától is függ, ha pl. kemény depressziód van, akkor nem igazán lehetsz még tünetmentes sem. Nem ártana kiderítened, hogy van-e valami ilyesmi a háttérben, és hogy ha van, akkor mennyire súlyos.
2013. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem. és köszi c:
2013. okt. 29. 21:29
 10/10 anonim válasza:
Na én is dettó ugyanilyen vagyok.MINDENBEN!
2014. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!