Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megbocsájt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
Még 2 éve beleszerettem egy fiúba. A fiú akkor nem akart tőlem semmit viszont én szerelmes lettem, életembe először. Nagyon sokat szenvedtem miatta, nem láttam hónapig mivel elköltözött. Aztán visszajött és összejöttünk. Együtt voltunk 1,5 hónapig de nem működött a kapcsolat ezért szakítottam vele. A szakítás után az egyik ismerősömhöz elég közel kerültem. Eltelt 2,5 hét és összejöttünk azzal a fiúval. Megszerettem , nagyon ,így még sohasem szerettem senkit mint Őt együtt voltunk 3 hónapig.Ismertük már egymás családját és a szüzességem is neki adtam.Viszont a volt barátommal aki életem első szerelme volt , egy társaságba járunk ezért sokszor megpróbálkozott megcsókolni és visszaakart kapni. Persze sose hagytam neki, egészen addig amíg a barátommal el nem távolodtunk egymástól, alig beszéltünk és alig találkoztunk. Megtudtam , hogy egy másik lánnyal sétálgatott akkor amikor velem nem ért rá találkozni. Nem hinném ,hogy bármi is történt köztük, bízok benne de akkor nagyon mérges voltam rá és azt hittem , hogy szakítani fogunk. Ezért mikor a volt barátom ismét megpróbált megcsókolni valamiért hagytam neki, nem tartott sokáig és nem jelentett már semmit ,sőt egy kicsit akaratom ellenére történt a dolog mivel a fiú kissé erőszakos tud lenni. A barátom ezt megtudta és üzenetben szakított velem. Vagyis nem mondta ki de valószínűleg vége. Ez pontosan 2 hete történt. Én mondtam a barátomnak , hogy találkozzunk és engedje , hogy megbeszéljük. Először nem akart róla hallani se aztán nagy nehezen beleegyezett , de azt mondta majd szól ha készen áll erre. Ez volt 1 hete és azóta se szólt. Mit csináljak? Nagyon szeretem és visszaszeretném nyerni a bizalmát és persze Őt is mert rettenetesen hiányzik. Előre is köszi a válaszokat.

2016. okt. 29. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ezek a mai lányok...
2016. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts kérlek. Hidd el nagyon megbántam de ha egyszer sose tudod elengedni az első szerelmedet akkor nem nagyon tudsz ellenállni . Csak kikapcsol az agyad a közelében és ha még mérges is vagy olyat csinálsz amit nem kéne. Régen sose tudtam volna elképzelni , hogy ilyet teszek és most utálom is magam de ezt sok embertől megkaptam szóval a kérdésre válaszolj ne véleményt nyilváníts rólam.
2016. okt. 29. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretsz te senkit, csak félsz az magánytól.

Mindenesetre gyakorold be a mélytorkozást mire találkoztok. De lehet már ez sem segít a te esetedben. Nem baj legalább megtanultad hogy ne turkálj más szájában, ha "szeretsz" valakit.

2016. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!