Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány vajon tényleg megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány vajon tényleg megváltoztatná ezt a leszarom életérzést?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már jó pár éve totálisan beleszarok a világba. Nem érdekel semmi, nincs ami lázba hozna. Hiányzik a motiváció, mivel gazdag a családom, megvan mindenem , sosem kellett küzdenem. Sok mindent csináltam már, sportok, utazások, luxus szállodák, luxus étterem, egyetem, azt is kipróbáltam, milyen fizikai munkát dolgozni, vagy sátorozni, a családdal együtt lakni, vagy egyedül külön élni, magamra főzni stb., a legnagyobb luxustól a legegyszerűbb programokig mindent végigpróbáltam, de soha nem tudtam igazán lelkesedni. Tesóm barátnője szerint mellőlem egyetlen dolog hiányzik, de az nagyon; egy nő. A szerelemben sosem volt szerencsém, tulajdonképpen azt sem tudom, mi az. Pedig sokan helyesnek tartanak, de nincs szerencsém,akibe én voltam belezúgva annak nem kellettem, aki meg belém, az meg nekem nem kellett, olyannal meg nem jövök össze, aki iránt nem érzek komolyabbat, régebben kipróbáltam ezt is, de be kellett látnom, hogy sokkal jobb egyedül, mint egy semmitmondó kapcsolatban. Na mindegy szóval a tesóm csaja arra próbált rávilágítani, hogyha lenne egy lány, akit tényleg szeretnék és ő is engem ,akkor mindjárt nem lennék olyan flegma, mindjárt nem hagyna hidegen minden. Hát én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, hogy egy nő így megváltoztathat egy férfit, pláne engem, vagy ha netán mégis lenne ilyen, akkor se valószínű, hogy találok olyan lányt, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Vagy szerintetek lehetséges ez?
2016. aug. 26. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy találsz egy olyan lányt - ez a szimpátián múlik csak. Ha meg kölcsönös a szimpátia, akkor lehet telitalálat a dolog.

Sok normális lány van azért a világon. Értem ezalatt, hogy nem ribik és normálisan gondolkodnak (a szókincsükből hiányzik az édi-bédi és társai, nem plázáznak, nem kérnek luxus dolgokat, nem felszínesek és nem hisztiznek).

2016. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan ez vagyok, csak lányban...


Szerintem lehetséges, de egy biztos, hogy változnod kell. (a jó irányba)

2016. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

add nekem a vagyonodat, én élvezni fogom, ha te már képtelen vagy rá.


Cserébe kapsz tőlem szegénységet, pénztelenséget. Meglátjuk mikor jössz oda sírva, hogy adjam vissza a pénzedet.

2016. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
55%
Gondolom tesód barátnője egyből ajánlotta az egyik közeli barátnőjét is...Nem, nem segítene. Egy nő sose legyen az életcélod. SOHA. Önmagad megvalósításáért kell küzdened.
2016. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Jó, hogy más "jobban tudja", hogy mire van szükséged, mint saját magad. Szerintem neked igazából nem hiányzik senki, írtad, hogy meg van mindened, szóval minden rendben van.

Ne hallgass senkire, ha a magánéletedről van szó!:)

2016. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én kétségtelenül jól elvagyok ebben a saját kis leszarom világomban ,egy cseppet sem érzem rosszul magam, csak hát a legtöbb dolog hidegen hagy. Még nem találtam meg ezen a Földön azt, ami igazán érdekelne. Így marad az élvezetek öncélú hajszolása.
2016. aug. 26. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, kezet foghatunk. Én is így érzek.

A nő hiányát nem tudja pótolni semmiféle luxus meg miafszom.

2016. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hja, az mondjuk tény, hogy egy személy sincs, akit komolyabban érdekelné az, hogy mi van velem. A szüleim elég elfoglaltak, a tesóimnak is megvan a maguk élete, a barátaim nagy része meg külföldön van. Mindig is egyedül éreztem magam, bár ez sosem zavart különösebben, csak hát ezek után nem csoda, hogy én is ilyen érdektelen lettem mindennel és mindenkivel kapcsolatban.
2016. aug. 26. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Ponyvaregény férfi főhősének a szerepét próbáltad már? Illene hozzád.
2016. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hogy egy lány majd megváltoztatja ezt a mindenbe sz*rsz érzésedet.

De ezt ne úgy képzeld el, hogy na majd akkor te keresel egyet magadnak... Hanem szerintem majd találsz egy lányt, akiről nem is gondolnád majd, hogy ő lesz az, aki.

2016. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!