Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek, ha egy lány ilyen szokatlanul viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nem hozza ki magából a maximumot.Ronda,szürke kisegér szeret lenni,pedig tudna sokkal jobban is kinézni.(Igazából fél attól,hogy mit szólnak hozzá,hogy ő próbál "jobb csaj' lenni,ellenben nem fél attól,hogy megszólják,hogy milyen ízléstelen,ronda stb.)

Alapból nincsen szép arca,és az alakja sem a legelőnyösebb,illetve ráférne a fogyás és formásodás.

Reggel azt veszi fel,ami először a kezébe akad,nem sminkel,max. korrektort használ(csak ha tényleg nagyon ronda bőrhibája van).A hajával nem foglalkozik szinte soha(mármint rendszeresen megmossa),csak copfba köti.Néha viszont: reggel megcsinálja a haját,rak fel ékszereket,szempillaspirált,felveszi a kedvenc ruháit magassarkúval.

Néha jól esik neki ez a csillogás,viszont tényleg sokkal jobban érzi magát szürke,ronda kisegérként.

Ti mit gondoltok erről? Igénytelenség?

(Fontos,a lány a jobb napjain sem mondható szépnek,viszont magához képest jobban fest.)


2016. okt. 30. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.Adj magadra!Kevés az önbizalmad ezért vagy ilyen szerintem.Nem kell semmit sem túlzásba vinni, de azért legyen egy alap szint.
2016. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldesz képet arról, hogy milyen vagy "szürke egérként" és milyen vagy a "jobb napjaidon" ?Utána lehet, hogy tudok válaszolni.
2016. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fiú vagyok, de régen én is így viselkedtem. Aztán idővel megtaláltam a két véglet között az egyensúlyt és most figyelek arra, mit veszek fel, de például állandóan farmerban járok. Nem vetem meg a magassarkút és, ha úgy érzem, hogy jól esne egy kis smink, akkor kisminkelem magam. Viszont elhagytam a szemüvegemet, mert nélküle sokkal jobban érzem magam. Szóval szerintem idővel kialakul, hogy te hogyan érzed jól magad, mikor vagy magabiztos. És mi tetszik, mi nem? Szerintem az idő, a környezet nagyon sok minden fog majd befolyásolni, de nem érdemes ezen kattogni.
2016. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!