Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sasol szokatlanul sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sasol szokatlanul sok lány engem mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt napokban elég sok csajszi nézeget, meg van hogy mellémül, aztán a szeme sarkából. Ez eddig nem igazán volt így. (vagy csak nem vettem volna észre?) Rajtam nem igen van változás.


Annyi, hogy mostanában újra zselézem a hajam, és borostás voltam tegnap meg ma. Mikor odanézek lesüti a szemét, vagy kacérkodva szemez tovább. Ennyire jó csávó lennék, vagy ennyire néznivalóan béna? :D


Miért nem jönnek inkább oda beszélgetni vagy valami? Legalább lenne ürügyük a szemembe nézni, és engem sem hoznának zavarba. Mert a nagyja részük még jó is... Mármint szép csaj. Jellemzően 16-21 év közötti lányokról van szó.


23F



2013. ápr. 19. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt most mi így hogyan állapítsuk meg? Ráérzéssel?
2013. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor legalább azt mondjátok meg légyszi, hogy vajon miért nézhetnek ennyire..?
2013. ápr. 19. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és hé kérdező! Én jobbat tudok! Miért nem kezdesz el beszélgetni mondjuk, TE! kérdezd meg nem lenne e kedvük együtt bevásárolni menni, aztán meg ahogy alakul
2013. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező. Akkor elmondom, amit hallani szeretnél: Mert TETSZEL NEKIK!! :D

Na, remélem örül és jól fogsz aludni. :)

2013. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

5-ös!


Hagyd már ezt a bevásárlást! Nem kérdezek tőlük ilyent. Amúgy is van barátnőm. Utolsó válaszoló, én az igazat szeretném hallani.


Korotokat és nemeteket is kiírhatnátok.

2013. ápr. 19. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Muhahahaha, te most így elszálltál a péntek esti mámortól vagy mi? "Az igazat akarom hallani" háh hát mi sem egyszerűbb.


Azonnal meg is mondom neked. Huh várjunk csak mi is az...ÁHÁ már látom, azért néznek mert, mert, nem borotválkoztál meg teljesen és most borostád van.


Van barátnőd, miért nem jönnek oda beszélgetni, nem kérdezek tőlük,, most, ennek, mi értelme?O_o Szóval mire akarsz kilyukadni? Nem holt mind1, biztos azért néznek mert néznivalón béna vagy. Úgyis mit akarsz velük beszélgetni, van barátnőd. Komolyan 23 évesen juhu

2013. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom 8-as, te egy igazi se(g)gfej vagy, aki olvasni sem tud!
2013. ápr. 19. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:

De képzeld tudok. De most ez mi? az igazat akarom hallani. Ennek kb akkor lenne bármi alapja ha legalább egy képet postoltál volna magadról?!


Vagy szerinted mégis hogy a francba állapítsa meg innen bárki, hogy óóh ugyan miért bámulnak téged a lányok?


Vagy mi, ha meg az kell amit az 5-ös írt akkor ott van mert tetszel nekik, bár lényegtelen mert úgyis van barátnőd. Szóóval nem értem? Milyen igazat? Jaaa oh várjál most látom, ja igen ott egy pattanás az arcod bal oldalán, de hülye vagyok hogy nem jöttem rá előbb...


Amúgy te egyébként mire gondolsz miért néznek, mond már el? Hmm lesüti a szemét, stb. hümm gondolom ötleted sincs,

2013. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért. Az a két tippem van, amit a kérdésbe is felvetettem. Képet meg nem töltök fel magamról publikus oldalakra. Elvileg szabálysértő is!


Bocs a se**fezezésért. De egy csöppet lekezelő voltál ám!

2013. ápr. 19. 22:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom de velem is így van ez.. Fél évig le se szarnak, aztán kisütött a nap, 2 nap alatt 5 csaj mellett ültem a buszon, ebből 2 mellé ültem én, és nem voltak olyan rosszak..


Ma is néztem ahogy száll fel egy csaj, megcélozta a mellettem lévő ülést, mellesleg igen jól nézett ki, de valami nyomorék majdnem fellökte és beült mellém az orra előtt -.-


Na mindegy aztán én is néztem a csajt, hogy feltűnjön neki, aztán meg szerintem a frászt hoztam rá, amikor az otthonáig követtem xD, de egyébként 1 utcával lakok arrébb, csak kényelmesebb volt őt sasolni, mint a bácsinéniket a kertekben :DD



Szóval alig bírok magammal az elmúlt napokban én is amúgy, tökre kész vagyok, hihetetlen... Van valami a levegőben :D


18F

2013. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!