Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem nála vagy lehetetl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála vagy lehetetlenség?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki nagyon tetszik. De még élőben nem beszélgettünk, csak facen. Ott meg azt írta, hogy nagyon jó a társaságom. Szóval örül nekem. De az a baj, hogy az egyik barátnőmmel nagyon jóban vannak, aki egyben az osztálytársa és olyan, mint ha alakulna köztük valami. Mármint én így látom. De mind ketten azt mondják, hogy csak 100% barátok. Lehet esélyem a fiúnál?

2016. nov. 1. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess a sráccal személyesen és ha úgy van, mondd el neki, hogy mit érzel, de ne várj túl sokat!Lehet, hogy már késő, de azért sok sikert!
2016. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem merem:c Túl félénk vagyok. De köszönöm a választ:)
2016. nov. 1. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Le kell küzdeni a félelmet.Ne félj nem fog megenni! :)

2016. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!