Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlenül érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlenül érzem magam. Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
A baratommal most voltunk egy honaposak,es o hozott nekem ajandekot,en pedig nem vettem neki.Nem szamitottam ra,es nagyom kellemetlenul erzem magam.

2016. nov. 1. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltétek meg előre hogy lesz ajándék akkor szerintem ne érezd magad kellemetlenül.

Amúgy is a többség fél évre szokott ajándékot venni, szerintem első hónapra nem kéne...

2016. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Manapság már az egy hónapot is ünnepelik egyesek?
2016. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hetfordulot mar nem akar unnepelni?
2016. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kellemetlenül. Egy hónap múlva Mikulás. Lepd meg akkor valami kedves ajándékkal. Ha meg addig lenne születésnapja, névnapja, akkor annak alkalmából. De addig is biztosítds, hogy szereted.

Esetleg adhatsz neki egy kulcstartót, ceruzatartót, bögrét, valami mindennapi használati tárgyat, ami gyakran a kezébe kerül és Rád emlékezteti.

2016. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne érezd magad kellemetlenül!! Elvégre ő a fiú, neki kell hozni virágot is, és ilyen alkalomra - ha akar - ajándékot is vehet, bár az 1 hónap nekem olyan kevés, hogy 1 hónapi ismeretség után még ki sem merem ejteni a számon, hogy van egy partnerem. Majd úgy fél év után minimum. És ünnepelni legfeljebb 1 ÉV után lehet.
2016. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!