Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nagyon kellemetlenül...

Nagyon nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt. Hogyan lehetne ezt hamarabb elfelejtettni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy engem is nagyon zavar, de folyton minden ok nélkül erekcióm van és az eddigiekhez képest ez volt a leginkább kellemetlen.

A suliban pont tesin öltöztünk át amikor éreztem, hogy megint felállt. Szívem szerint én még vártam volna addig amíg el nem múlik, de a tanár nagyon nem szeret várni ráadásul nagyon pontos, szóval mindig pontban akkor kezdjük az órát, amikor kezdődnie kell sem előbb, sem később. Úgyhogy gyakorlatilag semmi esélyem nem volt, hogy megváram. Gondoltam gyorsan túlleszek rajta, csak nem veszik észre, de az egyik srác pont felém volt fordulva és látta. Elkezdett röhögni, hogy tudja, hogy jó teste van, na de ennyire.. Nem gondolta volna, hogy egy fiúnak is fog tetszeni. A lányoknak is elmondta és ők is kinevettek miatta. Most folyton ezt hozzák fel témának.. Amúgy is kellemetlenül éreztem magam emiatt, hát akkor még ezek után..


17/F


2016. okt. 12. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le őket
2016. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
RJ, te vagy az?
2016. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nevess te is velük, lássák, hogy te is lazán kezeled ezt az ügyet és akkor majd elfelejtik. Minden csoda 3 napig tart!
2016. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát ez biza sz*pás.

Majd az idő telik fokozatosan felejtik el,kevesebbet beszélnek róla,ez így szokott lenni.

2016. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!