Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én ülök itthon és szenved...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én ülök itthon és szenvedek (ősziszünetben) mikor mindenki mindenhol van és rakják föl halomszámra a szerelmes képeket?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg hogy nem csak én vagyok ilyen nyomi. :D

És nem kérek olyan válaszolat hogy menjek el valahova...


2016. nov. 2. 10:36
1 2 3
 11/22 striga ***** válasza:
Attól, hogy valaki otthon van nem azt jelenti, hogy unatkozik :D legalábbis én nem ^_^
2016. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
lehetne rosszabb is.
2016. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jajj de jó neked :D
2016. nov. 2. 12:41
 14/22 anonim ***** válasza:
Jól van az úgy, én amúgy se kedvelem a népeket errefelé minek legyek feleslegesen velük? Minőségi időt itthon tölteni, na az a jó.
2016. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Párnahuzat ***** válasza:
Á lószart vagy nyomi, itthon ülök és wowozok egész nap :D kedvem sincsen menni sehova
2016. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ohh... Szóval ennyire nem vagyok egyedül =D
2016. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,halálra unom magam :D
2016. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én speciel kórházban fekszem, jobb lenne otthon bár legszívesebben haverokkal lennék egy buliban.
2016. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Jajj sajnálom :(



Jó tudni hogy ennnyien unatkozunk! :D

2016. nov. 2. 16:02
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is itthon ülök egész szünetbe. Van egy csaj akivel randiztam, szeretnék másodikat de nem írta meg, hogy mikor ér rá, mert nagyon elfoglalt. Szóval végre lett volna valami programom a szünetre, de nem valószínű, hogy így már lesz. :/ Így marad az otthonülés és sorozatnézés.
2016. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!