Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetnék szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék szerelmes hogyha nincsenek barátaim és társaságom, ezert itthon ülök?

Figyelt kérdés

Igazából én nagyon szívesen baratkoznek emberekkel,de nagyon nagyon sokáig bántottak az általános suliban és zárkózott lettem.


Ma már sokkal helyesebb vagyok és nyitott ,dr kissebbségi komplexusom van és az.teljesen természetes nekem hogy nem is ismerkedem.


Ha meg olyan társaságban vagyok (pl. Más osztályokkal kirandulunk) akkor mindig úgy érzem hogy az már alap hogy Én nem mehetek/nem szabad a többiekkel csinálnom a dolgokat.


Így hogy lehetek szerelmes ?

Ha itthon ülök sosem lesz,de Én nem merek nyitni mások felé.:(

Vagyis szeretnék,de így legalább biztonságban érzem magamat.

17/f


2016. júl. 15. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meleg, de fiú barátot akarsz?

17F

2016. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és változnom nem nagyon sikerült, szóval ez engem is érdekelne..

16l

2016. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd ennek egyedül csak te tudsz valamit csinálni. Az emberek nem fogják maguktól tudni hogy te szeretnél barátkozni. Legyél tokosebb, nyisd ki a szád és beszelgess. Hogyhogy nem lehet / nem szabad másokkal lenned? Megtiltottak? Ez mind csak kifogás szerintem. Ha szeretnel masikkal lenni neked kell menned. Ne arra utazz, hogy mindenkivel jóban legyel.. Ha van valaki aki szimpatikus akkor kezdj el vele beszélgetni és ha látja hogy jofej vagy akkor úgyis fog feléd nyitni, de a szadba senki nem rágni, hogy hogyan baratkozz. Nekem is nagyon sok sérelmem van általános iskolából és én is nagyon zárkózott lettem, de közép iskolában új lapot nyitottam és sokkal bátrabban baratkozom amit azóta se bánok. Gondolom most mehetsz 11 vagy 12-be. Itt a nyár, használd ki és úgy menj vissza suliba hogy új lapot nyitsz és mire kezdődik a suli bátrabb leszel. Addig meg mozdulj ki otthonról, ne pazarold el a nyarad ^_^

Ui.: srácok, ne legyetek muják, azt nem szeretik a lányok, a határozottság szexi!!!

18/L

2016. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hali. Ne legyél szerelmes ! Felejtsd el. Én 19 éves srác vagyok. A barátnőm össze tört teljesen. Pedig nagyon szeretem. De szakított velem sajnos.
2016. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki sem biztosítja hogy neki is összetörik a szívét.. igenis merj szerelmes lenni!
2016. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szilvi94 válasza:

Nincs szerelem csalódások nélkül.

De persze megéri.Nem mintha tudnám.Mert velem is ugyanaz a helyzet h kevés a barátom és nem járok olyan helyekre ahol új emberekkel ismerkedhetnék.Szóval még én sem voltam szerelmes.

De ahogy nekem se úgy neked se késő.Vágj bele!

17/L

2016. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!