Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton lányokkal beszélget facebookon, hogyan hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Régebben hülyeségnek tartottam, hogy ez zavarjon, de az utóbbi időben elkezdett bosszantani, amikor egy csomót kellett várnom, hogy írjon, mert rajtam kívül még 3 lánnyal beszélgetett. Lehet hogy gyerekes, de zavar.


2 éve vagyunk együtt. És le@arom hogy bunkóság ha lepontozok valakit, de aki nem ide illőt, vagy sértőt kommentel, azt lepontozom, és utána sírhattok. Akárhányszor kértem a kérdésben hogy ne írjanak bunkóságot, mindig jöttek.

18/L 20/F



2015. jan. 12. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Ne nézz oda! Különben is rendkívül idegesítő szokás, ha belenéznek a monitoromba az nbere válla felett.
2015. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Vágj vissza neki. Te meg beszélgessél velem. :)
2015. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem nézek :) Értékelem, hogy elmondja, hogy beszélget rajtam kívül még három lánnyal, de érzékelem, hogy sokkal kevesebbet ír. Persze élőben semmi gáz nincsen, csak ez a facebook megöli a kapcsolatokat.
2015. jan. 12. 22:06
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Valaki itt gÄci kemény:DD


Elég jogos,bár egy kicsit megértem a barátodat,ha rád unt,ilyen stílust nem nagyon lehet elviselni hosszú távon.

Ámbár jó fej leszek: Mondd el neki,hogy Téged ez zavar és megbeszélitek, vagy,hogy gondoltad,hogy majd mi kommunikáljunk a kapcsolatodban?! Ha nincs meg az őszinte kommunikáció köztetek,akkor nem ér semmit az egész ...

2015. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki :)
2015. jan. 12. 22:08
 6/23 A kérdező kommentje:
Milyen stílust? :D
2015. jan. 12. 22:08
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha azok a lányok osztálytársai/ munkatársai ,akkor azért megértenem valamennyire,de zavarna ...

Én sem beszekgetek más fiúkkal, vérre menő vitánk lenne belőle. Nameg ott van nekem ô, nem igenylem más férfiak társaságát.

Meg kéne ezt vele nyugodtan beszélned

2015. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen kapcsolat, csak ismerősei...
2015. jan. 12. 22:10
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne beszélgessetek facebokon, ennyire egyszerű. Ott a telefon, a skype, a személyes találkozó, hogy kommunikáljatok.
2015. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ilyenkor este szoktunk csak, vagy mikor van egy ráérős fél órám, lazulgatok itthon, és egyszerűen jó macis ruhában tunyulni kócos frizkóban :D ezért a skyple kilőve. Telefonon is sokat szoktunk, csak az sem ingyen van :)

Köszi az eddigi kommenteket

2015. jan. 12. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!