Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja imád, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja imád, akkor lehet hogy többre kéne gondolnom mint szimpla barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki egyel fölöttem jár,és elég sokszor is beszélgetünk,az egyik legjobb barátomnak tartom.Ám amióta ismerem azóta tesz rám kisebb-nagyobb megjegyzéseket hogy:milyen cuki/aranyos vagyok meg így meg úgy...stb.Meg néha kijelentgeti hogy mennyire imád,de én barátságnál többet egyáltalán nem látok ebben,az osztálytársakkal ellentétben. Többször is mondták hogy ezt az egészet beszéljem már meg vele ,hogy akkor most többet érez-e vagy sem ..Megkérdeztem,és így reagált rá :Dehogyis!Honnan veszik ezt ?!?! De hiszen ez hülyeség !! Ráadásul úgy hogy nekem jelenleg épp alakulóban van valakivel(előző nap asszem randija volt),és ezt meg is mondhatod nekik!-így.

Azóta már eltelt 2 hét ,a cukizások abba maradtak .De nem rég rám írt este(szerintem elég sokat ivott)hogy:imádlak ám te . Én meg csak kérdeztem hogy ez most hogy jött ?ő meg :Hát mert,ez van!

Még egy kicsit beszéltünk ,majd egyszer csak ilyet szólt:Na majd valamikor suli után talizzunk már..

Én meg most már semmit sem értek,a srácot főképp >< kérlek segítsetek :c



2016. nov. 4. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és kiderül.
2016. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki! A jelek erre utalnak... találkozzatok és beszéljétek meg! sok sikert! :)
2016. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de azt mondta hogy épp alakulóban van valakivel,ráadásul úgy hogy az azt megelőző nap randizott valakivel.Ezek mellett pedig nem hiszem hogy tetszenék neki :/ biztos csak barátként tekint rám,szerintem
2016. nov. 4. 14:04
 4/21 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínű.Ne csüggedj, az élet megy tovább! :)
2016. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én csüggedni?ááá dehogy,annál jobb :D
2016. nov. 4. 14:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :)
2016. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jézusom de fárasztő vagy. na szerinted miért mondja? vagy te minden utcán szermbrjövő embert azzal traktálsz, hogy imádod??
2016. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem,de attól még simán lehet baráti is ez a kijelentés :D
2016. nov. 4. 17:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Mármint? :)
2016. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát hogy szerintem ugyanúgy lehet mondani egy jó barátnak hogy : "Imádlak!" anélkül hogy többet éreznénk iránta szimpla baráti szeretetnél :D

Vagy nincs igazam? kérlek javítsatok ki ha tévedek :)

2016. nov. 4. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!