Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít hitegetésnek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít hitegetésnek vagy szimpla jófejségnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon aranyos és szeretek vele beszélgetni de nem tudnék vele járni. Viszont õ elég valószínû h többet érez. Nem akarom azt hogy feleslegesen reménykedjen de azt se hogy ne beszéljünk ezek után mert megkedveltem. Viszont még nem volt olyan helyzet hogy ezt meg tudnám vele beszélni mert apróbb jeleket folyamatosan küld de konkrétan még nem mondta. És nem tudom hogy maradjak vele úgy jófej hogy ne az legyen hogy azt gondolja nekem is bejön.

Valaki esetleg tudna segíteni?



2016. jún. 15. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha konkrétan bevallja az érzéseit vagy már nagyon nyomul, akkor valld be neki!

Hamarabb ne,mert még a végén azt mondja,hogy te értettél félre valamit (akkor is,ha nem így van) és még neked lesz kínos. Persze ez nem biztos,de benne van a pakliban.

2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy el kellene mondani neki, de nem feltétlen jó ha rákérdezel. Próbáld meg kihangsúlyozni, hogy barátként tekintesz rá. Ha pedig elmondja, akkor te is tedd ezt az igazsággal. Ha tényleg jó arc megérti.
2016. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet csak én vagyok a próbálkozó srác.


Mennyi ideje ismered? Osztálytársak vagytok?


Szerintem érdemes megbeszélni, mert lehet, hogy nagyon fog szenvedni ha elmondod, de ha később ő próbálkozik be és úgy mondasz nemet az sokkal rosszabb lesz.

2016. jún. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha a saját helyzetemet olvastam volna...

Átérzem,mert én is tanácstalan vagyok. Sajnos amikor "jeleket" adott nem mondtam egyértelműen visszautasító választ,így felbátorodott. Te ne kövesd el ezt a hibát,ha utalgatna próbálj terelni. Vagy közölni vele,hogy kedveled de csak mint barátot.

Hajrá;)

2016. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha konkrétat eddig nem mondott, akkor nincs semmi. Valószínüleg ő is ugyanezért nem mondja, mert valahol érzi, hogy ez nem menne.

Ez egyáltalán nem számít hitegetésnek az, hogy beszélgettek. Maximum zavarban van/vagy ennek a tudatától, hogy akar valamit. Nem ítélhető hitegetésnek, de ettől függetlenül előfordulhat, hogy kellemetlenül érzi magát időnként, amin talán nem tudtok változtatni?...


Amíg nincs baja (mert nem mindenki olyan, hogy problémázzon), addig maradj vele jófej, elvégre miért ne lehetnének jóban?


Lehet, hogy különleges is vagy neki, ezért szerintem normális esetben nem érné meg, hogy emiatt eltávolodjon tőled...

2016. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!