Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek ez csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez csak szimpla barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány kb 1 éve ismerem ugyanaz a hobbink, egy suliba járunk, és néha összebeszélünk és együtt csináljuk( lenyegtelen hogy mi)....ma is o mondta hogy jovo hetvegen megint mehetunk.....nem tudom mi most a szitu....ha nem erez semmit akkor nem jonne velem sehova nem?! Vagy nálatok ez hogy működik? Olyan nincs hogy valaki barát és ennyi....vagy nem birod es akkor nem talalkozol vele vagy ha szivesen talalkozol vele az mar inkabb szerelem nem? Koszi a valaszokat!!! 17/f
2016. febr. 6. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen fiú barátaim csomó időt töltök velük meg minden és nincs köztünk semmi... Miért nem kérdezel rá valahogy hogy mit is érez irántad? :)
2016. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az annyira gaz szerintem....meg nem a fiunak kell terdelni szerintem, az nem epp ferfias viselkedes
2016. febr. 6. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hívok el valakit valahova ha bejön nekem... szerintem nem szimpla barátság! :)
2016. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!