Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon gáz....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon gáz. 17/lány

Figyelt kérdés
Volt barátommal több évig voltunk együtt de én vele csókolóztam először és nem is igzazan ment és nem is tetszett. Ezert nem szeretek és nem szerettem vele csókolózni. Szakítottunk már pár hónapja, nekem van egy srác akivel kölcsönösen elvagyunk és már ott tartunk lehet össze jövünk. Viszont ez tök gáz hogy nem tudok é nem szeretek csókolózni. Mit csináljak? Nem akarok beégni elötte. És soha nem tudtam csókolózni az a baj, nekem valahogy nem "jön magától" ahogy kell csinálni :(

2016. nov. 4. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolgasd és, ha végképp nem, akkor mondd, hogy megpróbáltad és ne haragudjon.
2016. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ~baby~ válasza:
Szerintem ha szeret akkor ez lesz a legkisebb probléma, de amúgy teljes mértékben átérzem a helyzeted bár szerintem nem kell ennyire rágörcsölni. :)
2016. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18F

En sem szeretek csokolozni, en szemely szerint jobban orulok egy szajra "puszinak" mint egy hosszas smarolasnak. Nem is ment es nem is hianyzik. Mar fel eve hogy nem smaroltam. Nem is hianyzik. Ha meg esetleg massal is igy vagy hogy nem tetszik mint pl a csok, akkor irj ram peivatban, lehet tudom mi lehet a problema.

2016. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!