Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit jelent az, ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent az, ha azt mondjátok egy fiúra, hogy cuki?

Figyelt kérdés
Ez jót jelent?Tetszik nektek?Valaki azt mondja,hogy ez nem jó,mert nem látjátok férfiasnak.Vagy megölelgetnétek,mint a cuki kiscicákat?Vagy mit jelent ez?

2016. nov. 4. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam azt, hogy aranyos:) És tetszik nekem...
2016. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt h cuki :D nálam nem jelenti azt h tetszik. csak cukim
2016. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt h cuki :D nálam nem jelenti azt h tetszik. csak cuki
2016. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkepp jot jelent, de attol fugg, h baratnak vagy ferj jeloltnek nezem😗😂😂😂😂😂😂16l
2016. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen jót jelent, de nem mindig azt, hogy tetszik a fiú.

Pl. múltkor egyik osztálytársam látta hogy jövök mögötte, pedig eléggé le voltam maradva, és még így is tartotta nekem az ajtót, megvárt és előreengedett. Én meg megköszöntem és mondtam hogy milyen cuki. :D De ha tetszik egy fiú, rá inkább a tulajdonságai miatt mondom (meg mert megölelgetném mint a cicákat), nem a tettei miatt. ^^

2016. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam azt jelenti, hogy nem néz ki rosszul alias aranyos, de egy párkapcsolatot nem tudok elképzelni vele.

Viszont ha akkor használom ezt a szót, amikor mondjuk valaki segít nekem, én pedig azt mondom neki, hogy: "De cuki vagy!", akkor az úgy értendő, hogy kedves.

Ez az én szótáram, én így látom a dolgokat.

2016. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor használom ha jóképű.
2016. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!