Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen az izlesetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az izlesetek? Melyiket választanátok inkabb?

Figyelt kérdés

A. Szeparcu,teltebb,de mosolygos lany vagy B. Egy vékonyabb lany aki ugyan olyan szep de komor


En mondhatni az első vagyok de a saját szemszögemből nézve a srácoknak szinte a vékony lányok jönnek be ennyire taszito lenne egy teltebb lany?



2016. nov. 5. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
rossz srácok után néztek :) 30-40 kilós pávagyerek, jóhogy nem akar teltebb lányt...
2016. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez inkább attól függ mit jelent a teltség, ha van rajtad 5-20 kiló felesleg az még elmegy, főleg ha nem mind egy helyen van, de ha mondjuk 160 cm 110 kiló vagy az már azért erős.
2016. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből én nem tudnék választani.
2016. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A teltseg nem azt jelenti h ugy majd szetfolyik... Amugy bocs a h nem irok ekezetet
2016. nov. 5. 22:03
 5/14 anonim ***** válasza:
hatarozd meg a "teltebb" kifejezést pontosabban, amig ez nincs meg nem tudok rá választ adni...ha ugy nezzuk hogy a normal suly mondjuk a magassag-110 (tehat 160cm 50 kilo) igy 60 kiloig nalam belefer tovabb nem nagyon de ez is csak nagyon saccra mondom fekten feheren mert ezt igy nagyon nehez minden megkotott pont nelkul...meg az is nezhet ki sovanynak...
2016. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A külső nem minden.Fontosak a belsőértékek is.
2016. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Talaltam egy kepet mindjárt belinkelem
2016. nov. 5. 22:09
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
ne dőljetek be neki, kamu! elkéri a face profilotokat, képet viszont nem küld! szerintem nem is lány.
2016. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Olyan szánalmas vagy .... Azért kertem el a face linket mert azt kertek h kuldjek kepet
2016. nov. 5. 22:34
 10/14 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel mondhatnám azt rad h b*zi vagy
2016. nov. 5. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!