Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha valaki interneten zaklat?

Figyelt kérdés
Több hete nem hagy békén,ismerőseimnek privátban általam nem megengedett képeket küld és aláz engem,hívogat több telefonszámon is,feljelenthetem?? Vagy ebben én is bűnös vagyok?

2016. nov. 6. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg: soha nem az áldozat a bűnös!

Első körben határozottan a tudtára kell adni, hogy hagyjon békén.

Ha ezek után is folytatja, akkor mars a rendőrségre feljelenteni.

2016. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Te meg zaklasd élőbe
2016. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia , szólj a szüleidnek tanárnak , ez nem poén . A zsarolásig is elmehetnek . Kellemetlen ügy , több titkos intim képet ne csináltass magadról , ha stikába csinálták rólad az nem a te hibád .
2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség!!!
2016. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Többször figyelmeztettem már. Köszönöm!!!
2016. nov. 6. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség magasról lesz@rja az ilyent. Le kell tiltani minden profilon, ha hívogat akkor meg a számát is (hogy automatikusan utasítsa el)

Az ismerősöknek meg szólni hogy ezek nem megengedett képek rólad és kiírni minden ismerősnek hogy tiltsák.

2016. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most jelentsem vagy ne? Szólnék a szüleimnek,de gáznak tartom az egészet,viszont megérdemelné az a személy hogy lecsukják,nekem nem éri meg ezért lejáratnom magam,nemde?
2016. nov. 6. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelentsd és szólj is a szüleidnek!
2016. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fejlemény?
2021. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!