Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erkörcstelen, ha egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkörcstelen, ha egyszerre két kiszemeltem is van? 18/F

Figyelt kérdés
A suliban szoktam látni őket.A két lány nagyon hasonlít egymásra.Kevertem is őket.Először azt hittem,hogy csak egy van,de rájöttem,hogy ez nem ugyan az a lány,hanem két lány van.Mindkettő nagyon szép és tetszik.

2016. nov. 7. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.Mellesleg ezt nem kell világgá kürtölni.Magánügyek között is az a dolog ami végképp csak rád tartozik.


Egyébként nekem is több olyan ember van aki bejön.Gondolj bele.. elég bugyuta lenne ha egy embernek az egész világon csak egy adott ember jönne be.

2016. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Picit az. Ennyi idosen csak 2? :D

Amugy komolyan, szerintem tok normalis ha tobb van, tobb kapura tudsz loni :)

2016. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több vasat tartok a tűzben énis.. De persze csak ha ismerkedős stádiumban vagyok. Ha össze jövök valakivel akkor nem..
2016. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2016. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!