Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Nincsen nagy gyakorlatom a pasizásban, sôt egyáltalán nincsen. De ez a fiú más tészta. Nem beszél sokat, eléggé visszafogott és visszahúzódó. Szerintem ki sem mutatná, ha tetszik neki egy lány. Nem tudom hogyan kezdeményezzek. Tippek?
2016. nov. 7. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Öhm. Szia, ne haragudj szívesen megismernélek és ha esetleg te is engem akkor elmehetnénk valamerre? Nem is annyira bonyi.
2016. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok.

Irj pm et es kitalaljuk.

Amugy igy hirtelen annyit tudok tanacsolni hogy beszelgess arrol amirol tud beszelgetni, nem csondes szerintem csak nem az a tema van amihez hozza tudna szolni.

2016. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találná kicsit tolakodásnak? Nem találná egy picit túl soknak egy lány irányából?
2016. nov. 7. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj rá, majd a későbbiekben kezdj el beszélgetni vele.
2016. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:
Korotok?
2016. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!