Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lenne egy olyan lány ismerősötök, "barátotok", aki csak lelki szemetesládának használ?

Figyelt kérdés
Csak akkor keres, ha szakított a barátjával, vagy ha épp hullámvölgyük van, vagy valami miatt bűntudata van. Már a tököm tele vele. Szép lány, és egész normális, de szerintem nem teljesen jó, hogy így "kihasznál". Sokáig bele voltam zúgva, de szerencsére sikerült kiszeretni belőle, és nem akarok tőle semmit.

2016. nov. 7. 19:19
 1/3 Camorri ***** válasza:

Hát én sok ilyen lánynak voltam lelki szemetese. Igazából egy idő után én is kiszerettem belőlük, és utána lelki támaszuk voltam.


De ha Te ezt nem akarod, akkor csak simán mond meg neki. Légy olyan kegyetlen vele amennyire csak tudsz, persze azért tisztességgel...

2016. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kidobnám a francba, ignorálnám...
2016. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne kapjon meg ilyen könnyen téged!

Mondd meg neki néha hogy most nem érsz rá.

Csajozz be, vagy mondd azt neki randid van.


Hogy lássa hogy másnak is kellesz

2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!