Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francért kell ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért kell ezt?

Figyelt kérdés
14 éves (falusi) fiú vagyok, ést azt vettem észre, hogya legtöbb mai tini (főleg lány) egy szerelmi bánat miatt sajnáltatják magukat, meg depibe esnek. Az ilyenek csak szerintem alkalmatlanok az életre? Elvannak kényesztetve, de azt mondják hogy ők mennyire bánatosak, menyire nehéz az életük stb.... Mi rontotta el ennyire a mai tiniket, meg az egész társadalmat? Mert egyébként a mai társadalmi elvárások is nagy baromságok, a páva fiukról pedig ne is beszéljünk. Ennyire nem rossz egy szerelmi bánat, és ezt úgy mondom hogy nem vagyok túl jójépű, eleget utasítottak már vissza. Vagy a lányok ennyire gyengék lelkileg?

2016. nov. 6. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah meg vagdossák magukat, és azt is divatból. Ezek divatból még öngyilkosak is tudnak lenni
2016. nov. 6. 22:42
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

14 éves vagy te is, mi van veletek?

Mi egy más bolygón élünk az tuti.

Haverom ma ment el megnézni az új Doctor Strange-t, be is pörgött rendesen annyira élvezte, hogy hazasétált, hogy átgondolja az élményt a zuhogó esőben XD

Én még hétköznap láttam egy ilyen elő sajtóvetítésen, 14 évesen is hasonlókat csináltunk.

Ilyen társadalmi kérdések meg hasonlók, csajok!!!

Csajok még a fejünkbe se voltak, néha megnéztük őket ennyi+

2016. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nos, kedves 14 éves (falusi) fiú, téged is utolér majd a kamaszok világfájdalma. Kicsivel később, mert a csajok gyorsabban érnek. Akkor majd kérdezd újra, hogy mi a francért kell ezt?
2016. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te nagyon rossz helyen nézelődsz:) Nézz inkább szét a faluban:) A világ tele van sz....ral... a legjobb mód az elkerülésre hogy ne nézz oda
2016. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elsőt teljesen nem értem hogy hogy jött ez ide. A lányok pedig csak testileg érnek előbb...
2016. nov. 6. 22:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Amú meg van nővérem is, bátyám is, jól lettek nevelve, nem depiztek minden szar miatt
2016. nov. 6. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért egy két dologban vitába szállnék. Igen, elcseszett sok minden a mai világban de azért a szerelmi bánatot nem szabad lebecsülni. Az hogy visszautasítanak, és az hogy át*asznak teljesen más. Az már más, hogy sokan maguknak keresik a bajt, de ez a másik része a dolognak. Az, hogy titeket jól neveltek és rendben vagytok arra légy büszke, de azt is lásd meg, hogy nem mindenki ilyen szerencsés. Nagyon sokan egyszerűen nem tudnak következetesen, logikusan gondolkodni és nem tudják felismerni, hogy most ez a srác kihasználni akar vagy komolyan gondolja és ezek után jön a depi. De hogy miért kell ezt, na ez nagyon jó kérdés.

18F

2016. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy él meg egy szerelmi bánatot. És nem az az igazán fájdalmas, amikor visszautasítanak, hanem amikor együtt voltatok, és a másik hitegetett/átbhaszott/megcsalt.. Szóval ne gondold, hogy a depressziós emberek nem valóak a világra. Annyi idősen én sem tudtam, mit lehet annyit sírni egy fiú után. Csak időközben megtapasztaltam, de nyugi, Te is megfogod, és majd akkor megváltozik a véleményed. Sajnáltatni tényleg nem kéne magukat az interneten, ezt én sem preferálom, de ami nem tetszik, azt ugyebár nem nézem meg. Inkább örülj neki, hogy jól lettél nevelve. :)

A lányok pedig nem csak testileg érnek előbb.

2016. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Amúgy nálunk teljesen retardáltak a lányok :(

2016. nov. 7. 15:06
 10/10 anonim válasza:
Végre! Nálunk ugyan ez a depizés megy, és én vagyok a legnagyobbb különc, mivel én szoktam olvasni, és nem káromkodom. Nekem nincsenek barátaim, de nem depizek. Miért van ez?!
2016. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!