Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy lany igy viselke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy lany igy viselkedik az nagy szerelemre utál vagy csak kötődik?

Figyelt kérdés

Az van hogy parom annyira féltékeny, hogy ha mar csak egy

ismerőssel talalkozok mar konbinal es (lebasz)

Tipikusan azaz ember mint mondta bezarna egy szobába es

csak velem torodne.

ez mar csak ragaszkodás lenne?

+ Mikor pl valaki megnez vagy hozzam er mar rantana el onna

stb.

Betegesen féltékeny.

Ennyire szeretne?

De akkor miert vozazink sokszor stb

Meg ha nagyot lep a kapcsolatunk elore pl intimitas akkor vita

van es pff azzal huuakodik elo. de ez most csak 1x fordult elo.


2016. nov. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán az van ,hogy szeret inkább magát próbálja megszeretni valahogy az önbizalmával vannak nagy gondok (és ezt most abszolút nem negatív dologként mondom), mert őszintén szólva nem igazán találkozok mostanában ezen a téren egészséges emberrel.


Mindenkinek kibukik valahol valami...neked az hiányzik ,hogy leszarjanak az a helyzet (ahogy a legtöbb nő is ezt szereti)...ő meg csak szimplán még magán sem tud kiigazodni, és megbecsülést szeretne.

Semmi keresni valótok egymás mellett az a helyzet..

2016. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mintha csk az én barátnőmről lenne szó
2016. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiánya van és a saját bizonytalanságát ezzel kompenzálja.
2016. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én személy szerint ugyanilyen vagyok a barátommal kapcsolatban. Nagyon szeretem, és kötődök hozzá. Viszont volt egy szitu ami folytán csalódtam benne. És félek ismét megtörténik. És semmi miatt nem hagynám ott őt, ezért sem díjazom azt, ha massal van és nem velem. De próbálok beletörődni (Csak nagyon nehéz. Idő kell!!!)Hiszen nehéz időszakon megyek át és ő nekem az egyetlen tamaszom. Adj neki időt. Lehet neki is ilyen jellegű problémái vannak. Üljetek le és beszeljetek meg.
2016. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!