Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felkelteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom felkelteni a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nem igazán foglalkoznak velem a lányok akármit is csinálok. Nem tudom mi lehet a probléma.
2016. nov. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nap közepén a tetőn ordícsd el magad, hogy le fogsz ugrani, biztos sok lány is oda fog figyelni..
2016. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha megrongálódik a tető?
2016. nov. 8. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Légy igényes, közeledj hozzájuk, sugalld a magabiztosságot. Próbáld érzékeltetni a segítőkészségedet és jófejségedet, fitogtasd meg a humorod, ezek mindent visznek. Talán visszafogott lehetsz (vagy esetleg unalmas), de ne félj megmutatni magad!
2016. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvannak. Talán a magabiztosság az ami mérsékeltebb de a többi meg van. Ezért nem értem mi lehet a baj. Már mindent végig gondoltam de nem tudom.
2016. nov. 8. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hívtál már el valakit randira?

2016. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Először visszautasított aztán pár hónap múlva megkérdeztem újra és eljött velem a lány. De nem is tudom hogy gondolta. Olyan volt mintha baráti lenne az egész de tudta jól hogy mit érzek iránta de bármit csináltam ez így is maradt. De más sem vesz észre. Nem tudom mi lehet a probléma de nagyon idegesít.
2016. nov. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!