Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnám felkelteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felkelteni a figyelmét? 12/f

Figyelt kérdés
Ugyanabba az osztályba járunk, 8 osztályos gimibe. Év eleje óta tetszik, de nem tudom hogy közelítsem meg. Nem nagyon beszélgetünk, csak néhányszor.Szerintem ő is viszonozza, mindig mosolyog ha velem beszél, és sokszor néz engem. Meg most előadás volt suliban, ès mellettem ült a padon. Kevés volt a hely, ezért a combomon könyökölt(lehet h ez egy kicsit fura, de nekem tetszett). Szeretnék minél értelmesebb válaszokat kapni

2016. okt. 21. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Vidd be a legértékesebb LEGO-dat, és villogj vele neki.
2016. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Légyszìves ne kezelj úgy mint egy fogyatékost. Semelyikünk se àll a korunk értelmi szintjén.
2016. okt. 21. 21:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Többet kéne beszélned vele!Csak így kerülhetsz hozzá közelebb.
2016. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodjunk egy kicsit.Az állatvilágban vannak olyan állatok, amelyeknél amikor a hím udvarol a nősténynek "nászruhát" növeszt és táncot jár.Úgyhogy elő a lehető legszínesebb ruháiddal (virágos ingek,kalapok,csíkos gatyák) és táncolj neki valamit.Akár tanóra közben vagy szünetben a folyosón is.Ha nem jársz sikerrel akkor sincs minden veszve.Egy csinos nővérkével a pszichiátrián még mindig találkozhatsz.
2016. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs értelme kèrdezni ezen az oldalon. Vagy hülyeségeket írtok, vagy alapvető dolgokat.
2016. okt. 22. 09:06
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
miért milyen választ vársz? 12 éves vagy. A legtöbb amit tudsz tenni, hogy többet beszélsz vele
2016. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Soha nem értem azokat, akik minden áldott kérdésre, amit egy fiatalabb gyerek tesz fel, odaírják az epikus "haha te még csak legózzál XD" vicceiket. Ezeknek az embereknek 12 éves korukban még nem tetszett senki?


Amúgy a kérdésedre válaszolva, szerintem mindenképp legyél bátor, és próbálj meg nyitni felé, mert a lányok általában a fiúktól várják, hogy lépjenek. Esetleg hívd el valahova, vagy mittudomén. De azért vigyázz, mert ha pl. az lesz a vége, hogy nem tetszel neki, akkor lehet hogy elmondja az összes barátnőjének aztán cikizni fognak (a te korodban sajnos ez a szokás, persze lehet ti érettebbek vagytok).

2016. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Szép jó isten könyörgök.........................

12 évesen mit akarsz?

Mit vársz el egy veled korú lánnyal? Főleg ha ő is 10-12 éves?


12 éves korodban még a tanuláson kell legyen az eszed, nem csajozáson,buli,ivászat stb...

2016. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 Csak tetszik neki egy lány, és szeretne gyakrabban beszélgetni vele, ennyi. Ennek semmi köze nincs a bulikhoz, meg az ivászathoz... még a csajozás is icipicit erős szó...

Mellesleg szerintem senki nem várhatja el egy 12 éves, éppen kamaszodni kezdő gyerektől, hogy csak a tanulásra tudjon koncentrálni.

2016. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ivàszat és bulizàs? Miről beszèl? Tanuláson járna az eszem? Matekbòl, angolból is tùlteljesítek. Olyan válaszokat vártam volna h mit ajánlotok, mit mondjak neki
2016. okt. 22. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!