Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem letiltott engem facen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem letiltott engem facen kb egy evvel ezelőtt, de most pár hete észre vettem hogy fel vagyok oldva. Ez mit jelent nálatok fiuk? Csak meglesitek kíváncsiságból vagy ujra kapcsolatot akartok felvenni vele?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak szerintem megnézte az új képeidet :D
2016. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kivancsi volt a dolgaidra. De ez nem jelent semmit. Ha akarna valamit irna.
2016. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
ez több mindent is jelenthet. A legvalószínűbb az hogy dobta vagy őt a legutóbbi barátnője vagy ő dobta az utolsó barátnőjét és egy ideje pina hiánya van így levette a tiltást rólad aztán idővel majd vissza próbál menni hozzád. Ez esetben a helyes döntés, hogy visszautasítod és letiltod. Nem a múltal és az exekkel foglalkozni... hanem a jelennel és a jövővel és menni tovább előre nem leragadni a múltban, hogy "de jó volt vele.. csak aztán megcsalt és dobott egy másik lányért"... Aki egyszer az exed volt azt ne akard hogy mégegyszer az exed legyen... hülyét csinálsz magadból is, hogy visszafogadod és az exed is elég bolond ha nem talált mást. Bár az is kérdéses hogy hogyan szakítottatok, mert ha te dobtad őt akkor furcsa hogy letiltott téged 1 évre most meg levette a tiltást, ha viszont ő dobott téged (amit valószínűbbnek tartok), akkor nem értem hogy miért érdekel egyáltalán hogy mit csinál az exed? Hogy él-e vagy hal-e?... :'D (23/F forever alone and single gentleman)
2016. nov. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En lány vagyok, úgyhogy a választ csak ennek függvényében értékeld. Én általában akkor tiltom le exemet (a szakítás módjától függetlenül vagy attól, hogy ki szakított), ha vannak még érzéseim, vagy nagyon fáj a szakítás.

Feloldani két okból szoktam, vagy kíváncsi vagyok, hogy mi van vele (ez persze elindíthat bennem egy folyamatot, hogy visszaemlékszem azokra az időkre), vagy pedig azért mert szakítottam valakivel, és elővenném újra az exemet. Persze ez nagyon egyedi, de azért remélem tudtam valamit segíteni. L/26

2016. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!