Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból: Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból: Ti is komolytalannak vennétek egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyetemen egyik csoporttársam elkezdett udvarolni. Visszautasítottam mert 2,5 éve van barátom. Azt mondta, hogy akkor legyünk haverok, semmi baj. Működött is egy ideig, sokat kérdezgetett a kapcsolatomról is. Elmondtam, a barátom az ország másik felében tanul, és szóba került a korkülönbség is, és akkor mondtam, hogy pár évvel fiatalabb.

Egy héttel ez után elkezdett nagyon durván nyomulni. Értetlenül álltam a dolog előtt és akkor kikelt magából, hogy én magam se gondolhatom komolyan a kapcsolatom, csak dugópajtija vagyok egy éretlen srácnak, miért nem adok esélyt neki, mikor ő a közelben van, és idősebb is. Veszekedtünk, a vége pedig az lett, hogy lequrvázott, és azt mondtam miattam is van ennyi szingli srác ebben a korosztályban, mert véletlenül sem állnék össze egy korban hozzám illő, átlagos sráccal.


Mi a véleményetek? Én egyáltalán nem adok neki igazat, és nem értem miért kell ítélkezni mások kapcsolata felett.


2016. júl. 8. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
A 'haverod' egy suttyó paraszt, semmi több. Ne is foglalkozz vele. :D
2016. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A csoporttársad egy szingli, frusztrált balf-sz!
2016. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szemét😱😠
2016. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a kapcsolat szerintem is komolytalan

de ha a kiszemeltemnek ez a kapcsolat, akkor nem bolygatom meg

2016. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tiszteletben tartanám a döntésed. Az lényegtelen, hogy a kapcsotatok valójában milyen, téged ismerlek, te 2,5 éve kitartottál a párod mellett, így, távkapcsolatban is. Ha te komolyan veszed, akkor az komoly. Ennyi.


A csoporttársad meg frusztrált ember...

2016. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen igaza van, de attól még a csávó egy szánalmas sutyerák.
2016. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
kituno pelda, hogy a frusztralt emberek maguk alatt vagjak a fat
2016. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nincs igaza, a kapcsolat teljes mértékben komoly, és még jó is. Ez tulajdonképpen egyáltalán nem kérdés nekem.


De aki ilyet kimond, esetleg megindokolhatná. :) Kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen alapon lehet kijelenteni ennyi adat alapján.

2016. júl. 8. 23:28
 9/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Mert,kérlek tisztelettel,ez egy kis frusztrált,nőgyűlölő f a sz m@j0m,akinek már elöntötte azt a borult elméjét az anyag,ami minden nap 10-szer tâvozik a jobb keze âltal.
2016. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác, aki csapta neked a szelet, kanos, kétségbeesett, és bunkó.
2016. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!