Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, hogyan kezdeményezzek? Jobban mondva hogyan mutathatnám hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút vagyis egy buszon jövünk/megyünk,nagyon tetszik nekem, talán én is neki, de nem venném biztosra mert mosolyog ha meglát és rám néz olyan kis meglepődős cuki arcot vág és kezd szóba egyeledni velem ha eddig egyedül voltam.

Ma is barátnőm mutatja hogy ott van csak épp egy másik buszon volt, most nem haza fele jött.Akkor a srác elkezdett aranyosan integetni zavaromba mosolyogtam egyet és aztán oda sem mertem nézni, azt gondolom hogy elég nagy hiba volt ez.

Szóval holnap találkozunk legközelebb meg 2hét múlva.

Hogyan mutassam ki hogy tetszik?Mosolygás? Facebookon sem nagyon szeretnék ráírni, mert nem nagyon szeretném az érzéseimet kimutatni.


18/L


2011. febr. 3. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj mellé a buszon, csúsztasd a tenyered a combjára és suttogd a fülébe, hogy "dugj meg". Barátnőmnek bejött mikor megismertük egymást.
2011. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább csak kérdezd meg nem akar e találkozni buszon kívül találkozni máshol , azaz utalj rá neki kéne megkrédeznie
2011. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-1 találkozni
2011. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. tali

2. ülj mellé a buszon

2011. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz vele összejönni/ismerkedni/találkozni ha nem akarod kimutatni neki, hogy tetszik?:)Szimplán mikor találkozol vele buszon odamész hozzá, vagy megvárod amíg odamegy hozzád és megkérdezed szépen hogy nem lenne e kedve veled elmenni ide vagy oda (keresel valami programot pl koncert,mozi stb) :) vagy egyszerűen sétálni :)
2011. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!