Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel mutathatnam meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel mutathatnam meg neki hogy megvaltoztam? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar 1 eve tetszik, volt is koztunk valami de vege lett. Miutan megbeszeltuk hogy csak baratok maradunk nem meg beszeltunk es en osszejottem az egyik legjobb baratjavala kivel 3 honapig jartam. Utana megint kavrtam vele de nem akart komoly kapcsolato.Ez utan en kavartam a masik legjobb haverjaval is , es belem volt esve meg 1 haverja akivel nem volt semmi komoly(csok,sex). Es mostanaba pedig eleg furan viseldett velem, megkerdeztem mibaja van velem azt monta "semmi, csak minden haverommal voltam mar, de nincs semmi bajom" ... tudtam h ez a baja . tudom h eleg ribancosan viselkedtem de megvaltoztam.. Es nem tudom hogy mutassam meg neki.. :( adjatok tippeket legyszives .. vagy legalabb valamit mondjatok h mit tehetek az ellen hogy ne viselkedjen velem igy hanem legyunk ujra nagyon joba :( 18/L

2013. máj. 3. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert es a hibakert ..
2013. máj. 3. 14:34
 2/5 Minekaz144 ***** válasza:
Azért ez elég durva. Kicsit gondolj bele abba, hogy ha te a legjobb barátaival kavartál meg jártál, akkor ő mit gondolhat rólad. Nem tud megbízni benned, lehet soha nem fog tudni ezek után. Én azt mondom keress mást.
2013. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Minekaz144 ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy kedves, rendes maradsz vele. Szerintem csak akkor tudnád igazán bizonyítani azt, hogy megváltoztál ha már összejöttél vele. Ami elég esélytelen szerintem. Ezért mondom, hogy inkább lépj tovább.
2013. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:( de szerintem inkabb az zavarna ha osszejonne velem , h nem tudna beszelni rolam nekik mert furcsa lenne neki

.. vagy nem tudom .. en erre gondoltam :(

2013. máj. 3. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne, ha bocsánatot kérnél tőle azért, mert így viselkedtél, aztán pedig hagynád, hogy ő kezdeményezzen beszélgetést, ha akar.


Ilyen háttérrel én is haragudnék rád. A legtöbb baráti körben egyébként sem szokás egymás exeivel kezdeni, mert óhatatlanul létrejönnek ilyen helyzetek. Te belegyalogoltál ebbe többszörösen, még hozzá nem is azért, mert tényleg igazán szerelmes lettél volna, hanem just for fun. Lássa kicsit, hogy szégyelled magad, ne próbálj meg nyomulni vagy meggyőzni őt akármiről.

Egyébként meg éld tovább az életed!


Ha látja, hogy bánod, hogy ilyen helyzetet teremtettél és egyébként rendben mész a magad útján, akkor rendbe jöhet a kapcsolatotok.


Ne nyaggasd ezzel és hagyj neki időt!

2013. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!