Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hol volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hol volt az első csókotok? És milyen volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem 1 éve volt 15 évesen (még mindig vagyunk) a kosáredzésen a barátnőm nekem esett és miatta kiment a bokám vagyis megrándult:) és amikor ballagtam a buszmegálló fele akkor utánam jött és segített (átkarolt) nekem egy kicsit ciki volt hogy egy csaj segít.Aztán a buszmegállóban történt. Nem volt valami kellemes a lábam miatt de egyébként nagyon jó volt.

2016. nov. 10. 23:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat: még mindig együtt vagyunk
2016. nov. 10. 23:46
 2/13 anonim ***** válasza:
Kiscsoportban kb. 4 évesen és franc se emlékszik már milyen volt. Szájrapuszi ^-^
2016. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
100%

2.: Az nem számít. :D Óvodában én már bőven pinát láttam..XD [Nem, nem a megmutatom ha megmutatod. Üzleti érzék: ráveszek valakit, hogy mutassa meg ha megmutatod. :D]


A kérdésre válaszolva: 7.-ben egy táborban totál random évfolyam társammal és hmm olyan mint az ifa: faszállító.

2016. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 as XD
2016. nov. 11. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:

6.-ba osztálykiránduláson felelsz-és mersz közben két lánnyal is,de volt ott fenék fogdosás,stb...

Jó volt.

2016. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

15évesen,csont részegen haverom leszólított valami bűn ronda 19éves nőket egy parkban.aztán azokkal:DDD

nem az a tipikus első csók story amire jó visszagondolni,de fun volt xd

2016. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
15 éves voltam... A húgomék általános iskolai bankettje ott volt a mi házunknál és én is ott voltam. Az egyik osztálytársával táncoltam és hirtelen megcsókolt. Nem volt rossz de jó se.
2016. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Az első csókom egy nyári táborban történt. Ötödikes voltam. Tetszett egy lány akivel azonos csoportba osztottak. Beszélgettünk és egy pár nap után nagy naivan megkérdeztem, hogy szeretne-e járni velem.


Elutasított, azt mondta legyünk barátok. Búcsúzóul adott egy puszit a számra... Egy pillanatra megállt az idő. A gyomrom furán bizsergett. Elpirultam, minden bajom volt... :)


Aztán fájni kezdett, hogy elutasított... Ott jöttem rá, hogy nem értem a nőket. :D

2016. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó;)
2016. nov. 22. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem történt meg.

19/f

2016. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!