Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy ezeregy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ezeregy ilyen kérdés van de légyszi irjatok Nektek milyen volt az első csókotok? Hely, szituáció, kor

Figyelt kérdés
Van egy fiú elhívott randira és szerintem megakar majd csókolni. Szóval légyszi írájátok le hogy nektek milyen volt. Hogy, hogy történt meg stb. 14L

2016. szept. 13. 19:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%

Milyen aranyos vagy. A mai világban egy csomó 14 éves lány már mindenen túl van.


Amúgy kb. 8-9 évesen suliban, de az olyan komolytalan volt. Az első igazi smárolás 16 évesen, házibuliban.

2016. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És te kezdeményezted vagy be voltál rúgva és csak úgy jött?
2016. szept. 13. 19:16
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy parkban, barátnőmmel, 15 voltam.

16F

2016. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as bocs hogy ilyen zaklató vagyok, de elmondanád hogy mit csináltál, hogy hogy kezdeményezted
2016. szept. 13. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon undorító volt :DDD

Életemben először cipeltek el barátnőim házibuliba, jól beitattak, ők is, fiúk is. Aztán egyszer csak ültem a kanapén és beájultam az egyik srác vállára tettem a fejem, aztán mondom jólvan, alszok egyet. Arra ébredtem hogy az egyik srác kb ledugta a nyelvét a számba xd


De hogy mondjak egy normálisat is, ami úgy igazán egy randis volt, annyiból állt, hogy megvolt a randi, ittunk akkor is, de már nem annyira durván, csak a szórakozásig, aztán hazakísért, elköszöntünk, kérdezte, hogy talizunk e még, igent mondtam, és akkor ott közelebb jött és csók:)


az első 16 évesen történt, a második sztori már 17 évesen volt:)

De általában a hazakísérős csókok a legnépszerűbbek, de ugye ez függ sok dologtól is:)

2016. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja :D a fiú már rég tetszett és sétálgattunk...bementünk egy játszótérre...csak hülyéskedtünk xdd nosztalgiáztunk...xdd és felmásztünk egy fára (oda is csak idiótaságból xdd) és ott beszélgettünk..és utána csöndd lett én őt bámultam..ő meg engem és akkor közelebbhajolt és megcsókolt :DD aztán jött egy mosoly és azóta együtt vagyunk kemény 3napja xd de annyira boldog vagyok :D
2016. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és am 14/L
2016. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt. :3 Tapasztalt sráccal, ő kezdeményezett, nyelves csók volt.

Deák téren éjfélkor (randi közben).

18L

2016. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes volt, idén nyáron egy buliban. Már 3 hónapjs ismertük egymást, alakult a dolog, és kicsit ittasan, de egyáltalán nem részegen elcsattant az első csók, rögtön egy pár perces nyelves. Meg is tapsoltak minket a haverjai, aztán a fél társaság.:DD Ezt még nagyon sok követte. :)
2016. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, én 16 voltam, Ő 18.:) Előző voltam.
2016. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!