Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teltebb alkatú, vastag combú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb alkatú, vastag combú lányok, van esélye nálatok egy vékony fiúnak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 18:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Simán, én is ilyen vagyok
2016. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kövér, csak a combjaim vastagok (genetika pls) és igen, nálam van esélye, sőt, előny.
2016. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van
2016. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jó ezt hallani :D pont jellemzi a helyzetem. 19/f
2016. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
van esély. Ha a fiú kedves aranyos kitartó, hűséges,vicces, stb...és ő is elfogad,úgy ahogy vagyok, szépnek lát akkor nagyon is igen :)
2016. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Csak nekik van eselyuk.
2016. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ez valami fogyatékos aranyszabály hogy telt nő csak telt férfival jöhet össze? vagy mi? ezermillió olyan pár van aki vékony srác, telt csaj, vagy éppen macis srác, vékony csaj. mindenki azzal jön össze aki tetszik neki (belsőleg is.....) és ez tökre nem függ attól hogy ő maga milyen alkatú. esetleg akkor függ tőle ha valaki (nő) azt érzi hogy ő olyan ronda dagadt hogy max egy hasonló alkatú ember fogja elfogadni.

csak sajnos azért egyre kevesebb az ilyen "kevert" páros mert mindenki mutogatni meg trófeának akarja a párját, főleg a 15-16-17 évesek között, és ha nem néz ki divatosan meg úgy hogy a barátoknak is bejöjjön, akkor már nem is lehet vele összejönni, mert hú mi lesz.


#társadalom

2016. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Telt alkatú nő vagyok, de eddig szó szerint csak Adonisokkal volt kapcsolatom. Hülye sztereotípia, hogy a telt lányoknak csak mackós fiúknák van esélye.
2016. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Én is ilyen vagyok. Csak kopogtass jó ajtón és biztos lesz a siker :)
2016. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nalam lenne eselye
2017. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!