Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakire azt mondjuk, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire azt mondjuk, hogy tetszik, akkor az szerelmi értelemben értendő vagy arra is, ha valakit szépnek gondolunk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik az azt jelenti hogy a te szemednek kinézetre szép, és az eseted a kinézete..
2016. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De persz hozzátenném, hogy belsőleg is tetszhet valaki, csak ahoz már beszélni kell, vele:D
2016. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nekem valaki tetszik, akkor azt a külsőjére értem általában. Van egy srác aki tetszik, de nem vagyok szerelmes, vagy ilyesmi, csak irtó jól néz ki 😉.
2016. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!