Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiú vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok és tetszik egy velem egykorú lány. Szerintetek mit vegyek neki ajándékba? Szerelmet vallottam már neki. a lány inkább kicsit "elvont" jó értelemben és rock zenét szereti. A csokit imádja.

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
csokit
2015. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mit kéne venned neki,ha tudod,hogy szereti a rock zenét és a csokit? :D
2015. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy trance mix albumot és egy zacskó sót.
2015. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy zsák szart
2015. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Annyira szarok vagytok komolyan, ha oltogatni. Vagy beszologatni akartok menjetek facebookra. Ha nem tudtok ertelmesen tanacsot adni neki. Szanalmasak vagytok



Szerintem vehetnel neki, ha sminkeli magat akkor esetleg valami sminkcuccot, feketet eroset, rock temakorben valami ekszert, vagy karkotot ha szereti az ilyeneket, viragot, az barmikor bejon barmelyik lanynak, szemelyisegtol fuggetlenul is, csak a stilusahoz illo viragot vegyel neki esetleg viragboltban kerdezd meg. Valami ismert rock, vagy metal bandanak az albumat esetleg, tudakold meg, hogy melyik a kedvenc bandaja, annak tuti van jelkepe, medalja, esetleg egy olyat is vehetnel neki.

Nemtudom mennyire vagy pesti, de a WestEndben a folszint alatt van egy rockshop, illetve a Corvin utan, a harminckettesek terén is, a cukraszda utan egy ket haztombbel. Remelem valamit segitettem:)

2016. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gondolom ő még nem mondott semmit. Akkor csak belezúgtál és ez nem kölcsönös. Sajnos nagy eséllyel elcseszted, mert már menekülni fog előled, vagy elfogadja amiket adsz neki de sosem fogja viszonozni.

Ne vegyél neki semmit. Beszélgess vele hétköznapi dolgokról és hívd el valahova ahova amúgy is szeretsz járni.

(Mennyiszer elcsesztem ezzel az ajándékozós hülyeséggel...)

2023. máj. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!