Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és nem volt még barátnőm se semmi kapcsolat lányokkal. Életembe kétszer öleltem meg lányt. Tudom gáz, meg ciki, ezért rá is vágom, hogy van barátnőm, ha ismerős kérdezi, de mit csináljak, hogy ne érezzem magam szarul?

Figyelt kérdés

Nem tudom alkalmas-e vagyok a barátnő szerzésre, mert nem vagyok még kibékülve magammal és nem tettem magam rendbe önbizalmam is csak építgetem, de hát az nem egy egyszerű folyamat, pláne egy gyerekkori megaláztatás után. Ha személyesen kell egy lánnyal ismerkednem, szinte remegek, nehogy olyanokat mondjon, mint régen egy csaj. Nem szeretném már magam ez miatt szarul érezni, mit tehetnék ez ellen? Sajnos a környezetem tudja, hogy életemben nem volt még barátnőm és úgy néznek rám, mint valami ufóra ez miatt és zavar. Felfogásom is gáz tudom, le kénesz arnom, mit gondolnak mások, de nem egyszerű.

Valakinek ötletek? Köszi a normális válaszokat, meg azt, hogy időt szakítottál és elolvastad :)


2016. aug. 26. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz lányokkal hívd ki őket bandázni vagy valami hívd meg egy italra és ha nem is jössz be neki akkor is legalább lesz egy új barátod.
2016. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm volt olyan, hogy hívtam ki, de nem jött ki egy csaj sem ez számomra felejtős, de köszi a tippet :)
2016. aug. 26. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehet könnyű elfelejteni hogy megaláztak... De nem minden lány egyforma. Vannak rendesek is :) Ne félj velük beszélgetni.. Lehet semleges témáról beszélgetni es egy idegen aki nem is ismer nem fog megszivatni.. Legyél bátrabb :) 18/L
2016. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondjuk az itt a gond, hogy idegen volt a csaj de köszi, az még odébb van, hogy beszéljek egy csajjal :D
2016. aug. 26. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Milyen aljas... Nem gondoltam volna.. Mindenesetre ha folyton azon rágódsz hogy ki van ha megint..? akkor sose fogsz továbblépni.. Ha látsz egy szimpatikus lányt ne sz jusson eszedbe mi történt.. Hanem azon gondolkozz hogyan tudnál beszélgetni vele

2016. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mi
2016. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mivel alàzott meg?!
2016. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!