Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy még sosem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy még sosem volt senkim? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Én nem érzem feltétlenül cikinek, viszont nagyon zavar:(

Hiányzik egy fiú az életemből, szeretném ha lenne valakim, kíváncsi vagyok milyen érzés csókolózni vagy szeretkezni, milyen érzés ha az embernek van egy barátja, és ott van az érzés hogy nem fog egyedül megöregedni.

Idáig nem zavart, de tavaly elkezdtem azon gondolkodni hogy "kifutok az időből". Elvégre az osztályom, vagyis korombeliek nagy részének már volt barátja(nem is egy), csókolóztak, sőt, szexeltek is.

Olyan gyereknek érzem magam, hogy lassan egy 10 évesnek nagyobb szerelmi életem van mint nekem:(

Pedig ha lenne valakim értékelném, sosem csalnám meg és tiszta szívből szeretném.

De az a baj hogy a környezetemben nincs egy normális fiú sem.Volt 1-2 aki próbálkozott de nem gondolták komolyan, az egyik legjobb fiú barátommal pedig az volt a baj hogy nem volt köztünk "kémia" pedig ő volt az egyetlen akinél láttam hogy tiszta szívből szeret és komolyan gondolja.

Az a baj hogy túl komolyan veszem? Nem szeretnék futókalandokba belemenni, ha lenne valakim akkor komoly, több éves, sőt, életre szóló kapcsolatot szeretnék vele.

Vagy csak simán taszítom az embereket? Nem vagyok csúnya, viszont csendes (introvertált) vagyok, sok fiú az osztályban pedig azért nem mert közeledni, mert túl okosnak tartottak(?), legalábbis én így hallottam vissza mástól, hogy elijesztette őket hogy csendes és okos vagyok. De az is lehet hogy csak nem adok esélyt ismerkedésre, elvégre nem járok bulizni, de ezen nem tudok változtatni, frusztrál a tömeg, vagyis szinte minden szórakozóhely ahol korombeliek vannak:(

17/l



2016. nov. 10. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ideális lennél, és én is ilyesmire vágyom amiket leírtál.
2016. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg? Akkor annyira nem reménytelen az esetem:D


Egyébként próbálkoztam internetes ismerkedéssel is (vagyis nem pont kerestem, egy ismerős által bukkantunk egymásra) de nagyon rosszul sült el és emiatt is döntöttem el hogy élőben fogok ismerkedni, mert a távolság akkor is szétválaszthat két embert ha igazán szeretik egymást.

2016. nov. 10. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvastam volna :) annyi a különbség, hogy talán alakul most valami a legjobb barátommal, de attól is félek egy kicsit, hisz minden szinten tapasztalatlan vagyok, meg minden... (és néha bunkózik velem, amit nem értek, mert több, mint 10 éve ismerem, és pontosan tudom, milyen arany szíve van.) Na mindegy. Szóval azt tudom tanácsolni, hogy fel a fejjel. Téged igazán komolyan fognak majd venni a fiúk, az érettséged pedig hatalmas előnyt jelent számodra. Várd ki, míg az az igazi feltűnik, s ha erre rá is jössz (nem olyan egyszerű az), akkor ne tétovázz és ne ijedj be. :) (ne kövesd el a hibámat) sok sikert! ^^
2016. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19/l voltam :)
2016. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jól esett:)


Sok sikert a sráccal, szurkolok nektek^^

2016. nov. 10. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, kb ugyanaz a helyzet velem is, írhatsz ha gondolod! :) 17/l
2016. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért baj másoknak, ha valaki okos+komoly, de az életre szóló kapcsolatot felejts el (legalábbis egy jó ideig). Alapból nem ilyen gondolatokkal kezdenek bele az emberek egy kapcsolatba. Ha pár évben gondolkozunk, az már más tészta, de az csak nehezen valósítható meg, hiszen nincs olyan sok komoly fiú (de tartsd fejben, hogy lehetséges). Az kicsit durva, hogy 1 normális fiú sincs a környéken. Persze én is éreztem hasonlóan (habár én lányok miatt), sőt még mindig így gondolom néhanapján. Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni! Többet nem tudok segíteni. Sok sikert!

15/F :P

2016. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Én 24 évesen is ezzel küzdök, azzal a kivétellel, hogy már nem akarok senkit magamnak a sok csalódás miatt.

De neked nagyon szurkolok, van még időd, ami nekem már sajnos nem igazán. Későnek érzem (vagy túl öreg vagyok már hozzá) hogy bárkivel is belekezdjek ilyesmibe.

2016. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!