Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok súlyos depresszió...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok súlyos depresszió nálatok hátrány?

Figyelt kérdés

Elszeretném mondani az osztályomnak ,hogy mi van jelenleg, azt is, hogy pszichológushoz járok, hogy ezzel "felválaljam" a "valódi" énem, habár valószínűleg mindenkire kerülni fog ezután igaz?

elég idiótának néznének, mert én nem én vagyok, pld minden mosoly mű mosoly vicc, a poénok amiket elsütöttem azért voltak, hogy leplezzem magam, mindent azért tettem, hogy normálisnak tűnjek, de közben meg belülről szétrohadtam, szóval ha mondjuk az osztályotokban egy eléggé közösségi ember ( valóságban, nem facebookon) bevallana egy ilyet, akkor megutálnátok?

17F


2016. nov. 18. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

depresszióval akarsz csajozni?

beteg vagy

2016. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de nem néznék le egy ilyen személyt, bármilyen nemű.Esetleg próbálnék segíteni, ahogy itt is teszem, ha valakinek szüksége van rá.Szívesen segítek bárkinek.Viszont nem biztos, hogy jó ötlet lenne ezt nagydobra verned.Ez a te magánügyed.
2016. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan nem utálnám meg. Egyik osztálytársam is az, mondjuk ő csak "divatból", karcolgatja magát, azt mondja nekem hogy öngyilkos lesz meg ilyenek, pedig tudom hogy nem tenné meg, egyszerűen csak menőnek érzi, mert valami fiú nem jött neki össze aztán éjjel nappal erről beszél, volt hogy éjszaka(!)felhívott amikor nekem 2 óra múlva kelni kellett volna, hogy neki mennyire hiányzik az a fiú és mit csináljon. Na ez, nekem nem jön be és próbálom kerülni is szóval ezt ne csináld, mert az embereknek az jön le hogy de jó neked hogy csak ennyi dolgod van!
2016. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem utálnálak meg. Akik valóban kedvelnek téged, azok meg fognak érteni. Az a fontos, hogy változni akarsz. És az, hogy mindent elmondasz bátor lépés tőled.
2016. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval. A depressziót még felnőttek sem tudják hova tenni, nemhogy a korosztály, akinek a pszichológus és a gyógyszerek emlegetése is ijesztő önmagában. Viszont keress egy jó barátot, akivel meg tudod beszélni a részleteket is, és segít védeni téged az osztályban. A lányokkal való kapcsolat pedig nagyon függ attól, mennyire uralkodó rajtad a betegség. Ha rendszerszintű, akkor kizárt, ha csak hangulati ingadozás, akkor megértheti.
2016. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a volt baratnőm hasonloan depresszios öngyilkosjelölt ha gondolod bemutatlak neki együtt ugorhattok vonat ele...amugy gyere rendbe utana csajozz sose egyszerre
2016. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyugi az emberek többsége ilyen álarcokat vesz fel, amiket te ide leírtál, sokan éreznének veled együtt ha ezt így kimondanád, mondjuk én nme az egész osztály előtt tenném, csak közeli haveroknak, vagy ha világgá akarom kürtölni akkor a legpletykásabb egyednek.
2016. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is járok pszichológushoz, sőt, még hangulatjavítót és nyugtatót is szoktam szedni, mivel egyszerre vagyok depressziós, hipochonder és pánikbeteg. Szerinted mennyire utálnálak meg? :D
2016. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha megfogadod a tanácsom nem mondod el.Tényleg nem kell nagy dobra verni,de a depressziód az nem te vagy.Jó,formálja a személyiséged,de képzeld el magad a depresszió nélkül.Na az vagy te igazán.Aki nem élte át,az úgyse fogja megérteni.Meg gondolom az osztályodból nem mindenkinek számít a véleménye,aki fontos neked csak azzal közöld szerintem.A depresszió pedig nem ok a kiközösítésre vagy az utálatra,de ahhoz,hkgy ezt valaki megértse el kell érni egy bizonyos intelligencia hányadost,amit nem várhatsz el mindenkitől.

Nem mellesleg pedig minden jót és kitartást kívánok.

2016. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Senki sem mutatja a valódi énét...


Szerintem pszichológus helyett pszichiáterhez kellene menni, annak legalább értelme is van.

2016. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!