Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mi ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ebbe a kategóriába kell e leírnom ezt.. De leírom. Az van hogy van egy lány barátom.. Tényleg csak barátom.. És ő a szomszéd településen lakik, sokszor leszokott jönni. A többi barátommal is jóba van (meg van itt ugye barátnője is) és amikor kint bandázunk.. Mint ha észre se venne.. Mint ha levegő lennék.. Facebookon ossza hogy engem bír a társasságban legjobban.. És tényleg mint ha levegő lennék... A többiekel meg tők sokat beszél.. Csak velem nem.. És. Van bennem egy érzés de nem tudom mi.. Irigység? Féltékenység? Kettő egyszere? Vagy miez.? Mint ha a hasamba egy furó menne..

2016. nov. 19. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobj be egy snickerst
2016. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz :DDD
2016. nov. 19. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
hasadban egy furó? hát a halál bizony büdös dolog, de majd megszokod a szellemlétet.
2016. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem kapok értlemes választ..
2016. nov. 19. 16:50
 5/11 A kérdező kommentje:
*értelmes
2016. nov. 19. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, de ugyanúgy fél a pofára eséstől, mint te. Ezért, amikor együtt vagytok,, nem mer nyitni, tőled várja a kezdeményezést.
2016. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked biztos tetszik, de egyszer hívd el kettesben valamerre és kérdezz rá nyíltan, mert ennyiből nem tudom megállapítani.
2016. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na végre normális válaszok! Ma jön és beszélek vele.
2016. nov. 20. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, amit tehetsz, ha falhoz állítod. Mégis mit vársz ettől, hogy a nyakadba borul és ásó-kapa-nagyharang? Ha nyíltan beszélsz vele, le fogja tagadni, hogy bármit is érezne, és onnantól tényleg nem lesz esélyed. Lépésenként haladj. Engedj időt neki az esti ábrándozásokra, mert tinikorban azok erősítik legjobban szerelmet.
2016. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De skacok:DD nem akarok én tőle semmitm csak zavar hogy magyarul le se szar.
2016. nov. 21. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!