Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írtsak ki minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írtsak ki minden érzést magamból iránta?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Visszahúzódó és keserű, nem tudok közel engedni magamhoz senkit. Elkezdett érdekelni egy fiú (úgy). És nem tudom kimutatni hogy kedvelem, szeretnék vele jóban lenni , de ugy érzem csak úgy tudok hozzá közel kerülni, ha bántom, könnyebb lenne barátkozni vele, ha nem éreznék semmit. Nem szeretnék tőle semmi többet csak barátságot, mivel kapna nálam jobbat is, sokkal jobbat. De a kérdésem, hogyan ne érezzek semmit? És hogyan szokjak le arról, hogy folyton bántom(fizikailag és lelkileg egyaránt).?

2016. okt. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

és hogy érted hogy bántod fizikailag és lelkileg?

2016. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menny oda, és mond meg neki kerek perec, hogy tetszik, hívd el valahová sétálni ;)
2016. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok ő 15. Fizikailag:piszkálom pl.:a haját ( ezt nem fejtem ki mert azonnal felismerne) vagy lökdösöm . Lelkileg : hülyébek nézem bármit mondd pedig nem tartom annak csak könnyebb bántani, beszólogatok neki megjegyzéseket teszek rá durván pedig nem gondolom úgy de ha kedvesebb lennék rögtön rájönnének, hogy tetszik.
2016. okt. 30. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es: az osztálytársam nem tetszhet, én egy átlagos külsővel rendelkező lány vagyok ő viszont mindenki szerint helyes sohasem jönne össze, és nem is akarnám(ha az eszemre hallgatok).,de azért köszi
2016. okt. 30. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
emberi lény vagy, és mint ezeknek, vannak érzéseid. És lesznek is.
2016. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!