Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek azt, hogy a barátnőtök elfingja magát orális szex közben?

Figyelt kérdés

Az eset így történt: A barátnőm éppen kutya pózban volt, én meg orálisan elégítettem ki. Mikor orgazmusa lett,egy egészen nagyot pukizot. És az orrom éppen a popsi lyukánál volt. Hát nem volt valami kellemes élmény,se nekem,se neki. Nekem azért mert beszippantottam a nem túl illatos bélgázát,neki meg azért mert iszonyú cikinek érezte. Sírt is,én meg vígasztaltam,hogy nincs semmi baj,bárkivel megesik. Aztán lassan megvígasztalódott. De kérdem én, ilyen helyzetben mit tennétek?

18\F



2016. nov. 22. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes dolog, a teste összerándul, ilyen az orgazmus. Igen, persze, nem kellemes akkor épp, de neked sem kell kiakadnod. Mióta vagytok együtt?
2016. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát már fél éve. Nem akadtam ki csak kíváncsi vagyok ti mit tennétek a helyemben. Amúgy légyszíves privátot ne írjatok. És tizes skálán kb. 8 volt a puki büdössége. Ha valakit érdekel.
2016. nov. 22. 17:24
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Felnőtt létére hogy tud ilyenen sírni? Eszem megáll.
2016. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennénk, elfogadnánk, továbblépnénk.
2016. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Egy lánynak ez borzalmas megalázó
2016. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Velünk még nem történt ilyen, de szerintem tuti nagy röhögés lenne belőle :D
2016. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyira röhögnék, hogy én is el finganám magam, és kvittek lennénk. xddd
2016. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó:ez jó XDD de azért nem nevetném ki szegényt. Egy lánynak szörnyem megalázó.
2016. nov. 22. 17:52
 9/20 anonim válasza:
77%

Nyalnék tovább gőzerővel! Miért? Történt valami?

Mondd meg neki hogy mindenki fiongik, és téged nem zavar!

Jobb lett volna ha kirohan a budira fingani a dugás/nyalás folytatása helyett?

2016. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De éppen orgazmusa volt! Akkor már nem enged tovább nyalni. Sajnos.
2016. nov. 22. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!