Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek azt, hogy a barátnőtök elfingja magát orális szex közben?

Figyelt kérdés

Az eset így történt: A barátnőm éppen kutya pózban volt, én meg orálisan elégítettem ki. Mikor orgazmusa lett,egy egészen nagyot pukizot. És az orrom éppen a popsi lyukánál volt. Hát nem volt valami kellemes élmény,se nekem,se neki. Nekem azért mert beszippantottam a nem túl illatos bélgázát,neki meg azért mert iszonyú cikinek érezte. Sírt is,én meg vígasztaltam,hogy nincs semmi baj,bárkivel megesik. Aztán lassan megvígasztalódott. De kérdem én, ilyen helyzetben mit tennétek?

18\F



2016. nov. 22. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

8: Dehogy szörnyen megalázó.

Akkor megalázó, ha valaki úgy reagál rá, mintha ez tragédia lenne.

Ha lazán vetted volna, akkor ő sem lett volna annyira zavarban emiatt.

2016. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát Istenem. Amúgy ez sose fordult elő velünk. Csak meglepődtem,ennyi. Nem csináltam belőle nagy ügyet.
2016. nov. 22. 17:57
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

12: De hát most is azt írod, hogy ez szörnyen megalázó. Nyilván látta rajtad, hogy te ezt így gondolod.

Ezért érezte megalázónak.

2016. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csak helyeseltem egy előző válaszra. Csak gondolom hogy megalázó volt neki. De szerintem nem kéne hogy az legyen. És nem ült ki semmilyen érzelem az arcomra. Szeretem őt,nem érdekel egy puki.
2016. nov. 22. 18:03
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék
2016. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 hun_74 válasza:
100%
:D :D :D
2016. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

# 10 Háát igen! A csúcsrajutás után már nincs sok dolgunk. Csak várni hogy elteljen 1-2 nap hogy újra kívánós legyen! :-) Én a kedvesemnek szoktam mondani hogy édes kis fingos!

Mert eléggé sokat fingik! :-)

Sokat röhögünk ezen! Akadnak mókás helyzetek!

2016. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak véletlen volt, ez esetben túl kell lépni rajta szar ügy. Nem kell túlfújni.


De azt is jelentheti, hogy le vagy szarva!

2016. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Elfogadtad testestől lelkestől?

Ha igen, akkor mégsem :(

2016. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nem nagyon lehet mit tenni.

tanácsot adok neki,hogy többé ne történjen ilyen.

2016. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!