Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vajon tetszem neki? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon tetszem neki? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel néha beszélgetünk,igazából elég ritkán kezdeményez beszélgetést de sokszor észreveszem hogy a szeme sarkából engem néz vagy néha nyíltan néz,de ha ránézek elfordul.

Nem csak én képzelem be magamnak,volt hogy az egyik barátom mondta hogy XY folyamatosan téged nézett...

Most akkor vajon tetszhetek neki?

És ha igen,hogy mutathatnám ki hogy nekem is tetszik?



2016. nov. 22. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
szeme sarkábol? valahogy így: [link]
2016. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiúknak kb. a lányok 70%-a tetszik.
2016. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem igen. :D
2016. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
19:47-es vagyok: Ugy tudnád viszonozni hogy te is kezdeményezel beszélgetést. Ha mindig a barártnőiddel vagy esélytelen hogy ő kezdeményezzen, probálj meg addig kiszakadni a baráti körödből amikor pl. Egyedül van és akkor beszélgess vele.
2016. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szakadj ki a baráti körödből, adj neki esélyt arra, hogy leszólítson. Te is nézd és akkor le fog esni neki. Emellett lehet azért kezdeményez keveset, mert nem erősíted meg abban hogy neki is bejössz. Szerintem ha már 1x is beszélgetést kezdeményeznél vele, venné a lapot és jobban nyitna feléd. Bizti fél attól, hogy mivan ha nem is jön be neked.
2016. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!