Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, tucat kérdés, de vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, tucat kérdés, de vajon tetszem neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam az utóbbi 1-2 hónapban máshogy viselkedik velem. Sokat mosolyog rám, sokszor kacsint nekem, igyekszik kommunikálni velem, ha közel vagyunk egymáshoz. Ha nem a barátnőimmel megyek a buszhoz, és ő ott van, mindig bevár és együtt megyünk. Múltkor egy sulis programon barátnőm mellett ültünk, és volt mellettünk két üres szék. Jött a fiú a legjobb haverjával az osztályból, akivel én nagyon jóban vagyok, azt hittem , ő ül oda, mert ő jött elöl. De mégis a fiú ült mellém, akinek lehet, tetszem, mert a haver előre engedte, értitek.:DD

Szóval lehetséges, hogy tetszem neki? És ha igen, azért nem merhet lépni, mert van egy olyan meggyőződése, hogy osztálytárssal nem bonyolódik ilyenbe? Szerintetek mi van? (16/l, 16/f)



2016. ápr. 25. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert 16 éves és bizonytalan, nem tudja, mit csináljon. Várj kicsit vele, de ne kérdezz rá, mert kellemetlen lehet. Ha rászánja magát, akkor majd úgyis lép. Amúgy neked tetszik?
2016. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akartam rákérdezni. :) És nem tudom, mennyire lehet bizonytalan, már volt egy kicsit komolyabb kapcsolata idősebb lánnyal. Csak kíváncsi vagyok, tetszhetek-e neki. :) És ő tetszik nekem.
2016. ápr. 25. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld valamiképp viszonozni ezeket a gesztusokat, h éreztesd vele, h neked is tetszik, mert szerintem tetszel neki ;)
2016. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mer közeledni. Meg is értem. Osztálytárs és "igyekszik kommunikálni velem" Nem beszélgetni, nem bokolni, nem szövegelni, stb, hanem kommunikálni.
2016. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kommunikáció alatt azt értem, hogy viccelődik és beszélget velem. Ha együtt megyünk a buszhoz, akkor sem csöndben megyünk.:D
2016. ápr. 25. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Az apró jelek nem mindig jönnek be... Amikor mi ezt tanácsoltuk a barátnőmnek hogy "biztos csak nem mer lépni küldj apró jeleket" azután kiderült hogy egyáltalán nem tetszik a srácnak, sőt a másik barátnőm tetszik neki aki leginkább akarta hogy összejöjjenek. És ez így most elég Kínos, mert annak a lánynak nem tetszik...
2016. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!