Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy helyes fiú 14 éves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy helyes fiú 14 éves, nekem tetszik egy kicsit. Tetszik hogy inteligens és hogy rendesebb mint az idősebb fiúk. Legyek vele?

Figyelt kérdés
Pár hónapja írt mindig,most visszaemlékezve bunkó voltam vele(nem irtam vissza,csak pár szót,akart találkozni velem de én azt mondtam nem erek ra mert alszok..stb)

2016. nov. 27. 00:09
 1/2 A kérdező kommentje:
*16/lany
2016. nov. 27. 00:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Te érzed.Közeledj felé! :)

Nem nagy ez a különbség és nem baj akkor sem, ha te vagy az idősebb.Legalább nem a huszonévesekkel akarsz kikezdeni.

2016. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!